AvivaSA’dan, “Müziğin 10 Yılı”

10. yılını kutlayan AvivaSA, Dijital İletişim Projesi’ne, “Müziğin 10 Yılı” ile devam ediyor.

AvivaSA’dan, “Müziğin 10 Yılı”

AvivaSA’nın 10.yıl iletişimi kapsamında hayata geçirdiği “Türkiye’nin ve Dünyanın 10 Yılı” video serisinin 2.bölümü olan “Müziğin 10 Yılı” yayınlandı. Can Bonomo ve Mehmet Tez’in röportajlarıyla zenginleşen video, geçen 10 yılda müziğin tanık olduğu gelişmelere ve başarılara yer veriyor.

Video, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve BeIN İZTV’den izlenebilecek.

Emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lideri AvivaSA, 10.yıl iletişimi kapsamında, yeni marka konumlandırması “yarın şimdiden güzel” ile ilişkilendirerek başlattığı, dijital ajansı Promoqube ve BeIN İZTV işbirliği ile hayata geçirdiği, “Türkiye’nin ve Dünyanın 10 Yılı” dijital iletişim projesine devam ediyor. 

AvivaSA ile “Müziğin 10 yılı”
Can Bonomo ve Mehmet Tez’in röportajlarıyla zenginleşen ve serinin ikinci video çalışması olan “Müziğin 10 Yılı” yayımlandı. Geçen 10 yılda müziğin tanık olduğu gelişmelere ve başarılara yer veren çalışma, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve BeIN İZTV’den izlenebilecek. 
Son 10 yılda gerçekleşen güzel olayları konu eden, yazar ve belgesel yapımcısı Bedia Ceylan Güzelce’nin sunumu ve değerli isimlerin röportajlarıyla hazırlanan video serisi, önümüzdeki aylarda Sinema ve Spor konularıyla devam edecek. Proje, “AvivaSA’nın 10 Yılı” ile noktalanacak. 

Yeni marka konumlandırması
Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, tüm kurumlar için, 5., 10., 25. ve 50. yılların, özellikle motivasyon açısından çok önemli olduğunu belirterek; “Dijitalleşme, müzik, sinema ve spor, tüm insanlık için en önemli ilgi alanları. Biz de 10.yılımızı, ülkemizde ve dünyada gerçekleşen bu alanlardaki başarıları hatırlayarak kutlamak istedik.  İzleyenlerin, geçtiğimiz 10 yılda kendilerini iyi hissettiren olayları hatırlayarak, bugün iyi hissedeceklerine, yarına umutla bakacaklarına inanıyorum.” dedi.

İlk bölüm “Dijitalleşmenin 10 yılı” idi

Projenin ilkinde; dünyada ve Türkiye’de bilişim ve teknoloji alanındaki gelişmelerin aktarıldığı “dijitalleşme”  konusu ele alınmıştı.

Yavuz Ekrem Acar 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2017, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568