Bill Gates’in akıl hocası geliyor

Ersan Açıkay- Binlerce lider yetiştiren Amerikalı yazar John C. Maxwell, ilk kez Türkiye’ye geliyor.

Bill Gates’in akıl hocası geliyor

Star Talk Event II etkinliği için 13 Mayıs 2018 tarihinde ülkemize gelecek olan John C. Maxwell, binlerce girişimcinin karşısına ORA Park Arena’da çıkıyor. 

Dünyanın fikirleri ve gündemleri olan insanlarla dolu olduğunu ancak gerçek liderlerin mumla aranacak kadar az olduğu fikrini ortaya koyan John C. Maxwell, lider olabilmek için gerekli kodları deşifre ediyor. 

Liderlik kodlarının genel olarak 25 yıl önce kaleme alındığını ve aradan geçen zamanda hiçbir güncelleme yapılmadığını aktaran John C. Maxwell, “Zorlukları, daha küçük yaparak onların üstesinden gelemezsiniz, bunu ancak kendinizi daha büyük hale getirerek yaparsınız” diyor. 

Amerikalı yazar Maxwell, liderliğe ve gelişime odaklanan kitapları milyonlarca baskı yapıldı. New York Times'ın En Çok Satanlar Listesi'nde sık sık yer bulan liderlik gurusu, Türk yöneticilere seslenirken, “Öğrenmek için yaşayın, gerçekten de yaşamayı öğreneceksiniz” diyerek yol gösterecek. 

John Maxwell, günümüz dünyasında liderlik ve doğrudan pazarlama konularına odaklanıp, potansiyellerine ulaşmak ve geliştirmek isteyen yöneticilere liderlik yolunda önemli ipuçları verecek. Binlerce kişinin katılması beklenen Star Talk Event II’de şirketlerin yanısıra kişisel gelişimlerini önemseyen bireyler de kariyer yolculuğunun en değerli adımlarını atacak. John Maxwell, Microsoft, Amway, Delta Airlines, KFC ve Dupont gibi onlarca dünya markasına CEO düzeyinde danışmanlık hizmeti veriyor. 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 08:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568