Bu yıl bağışlar Darüşşafaka’ya

Babası veya annesi hayatta olmayan binlerce çocuğa 1863 yılından bu yana eğitimde fırsat eşitliği sunan Darüşşafaka, bu bayram da bağışlar ‘eğitim’ için diyor.

Bu yıl bağışlar  Darüşşafaka’ya

Kurban Bayramı’nda Darüşşafaka'ya bağış yaparak, Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda geleceğe hazırlanan, maddi durumu yetersiz, 1.000'e yakın öğrencinin eğitim, gıda, giyim ve sağlık gibi ihtiyaçlarına destek olabilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti, öğrencilerinin et ihtiyacını yıl içinde yapılan adak bağışlarıyla karşıladığı için bu yıl da vekâleten kesimli kurban bağışı kabul etmiyor.

Buna karşın Kurban Bayramı vesilesiyle "eğitimde fırsat eşitliği" misyonumuza destek olmak isteyen hayırseverler, dilediği miktarda Darüşşafaka'ya "bayram bağışı"nda bulunabilirler


Yapacağınız bağışlar, her zaman olduğu gibi “7 gün 24 saat” yaşamlarını Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda sürdüren 1000’e yakın babası veya annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli öğrencimizin başta eğitimi olmak üzere gıda, barınma, giyim, sağlık giderlerine harcanacaktır.


Yasemin Daşar

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2016, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568