Burçak Ilıman yılın ödülüne aday

‘2016 Türkiye Kadın Güçlendirme ve Liderlik Zirvesi’, başarılı kadın yöneticileri ödüllendirecek ve hikayelerini anlatmalarına olanak sağlayacak

Burçak Ilıman yılın ödülüne aday

TraiCon Events’ın birçok kategoride ödüller dağıtacağı zirvenin adaylarında biri de medya ve iletişim sektöründen Burçak Ilıman oldu.

12 yıldır ulusal ve uluslararası birçok şirket ve markanın iletişim danışmanlığını yürütmekte olan Avantgarde Communication Management’ın CEO’su Burçak Ilıman zirvede “Yılın Kadın CEO’su Ödülü”ne aday gösterildi. 

Eşitliğin sağlandığı, kadın rolünün yeniden şekillendiği medya, pazarlama, iletişim, teknoloji, imalat gibi bir çok alanda başarı elde eden kadın yöneticiler; zirvede yeni fikirler dinleme, işbirliği yapma ve potansiyellerini değerlendirme imkanına da sahip olacak. 

Türkiye Kadın Güçlendirme ve Liderlik Zirvesi; kadınları ülke ekonomilerinin önemli bir parçası olarak tanımayı savunuyor ve başarılı kadınların ilham verici öykülerini ön plana çıkarmaya gayret gösteriyor.

Avantgarde Communication Management’ın CEO’su Burçak Ilıman ödül alması halinde; zirveye katılan CEO’lar, başkan yardımcıları, yöneticiler ve kurucularla üzerindeki ağır sorumluluklara rağmen elde ettiği başarının hikayesini paylaşacak.Ali Aksoy


 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2016, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568