Çeşme Alaçatı'da “New Summer Collection’’

Çeşme Alaçatı'da “New Summer Collection’’

Tatilcilerin gözde yerlerinden Çeşme Alaçatı’da dün akşam üstü Kapha’da genç iş kadınları Öznur Yakın, Melda Aksu ve Aslı Aktürk Pehlivanların yaz organizasyonu gerçekleşti.

Lion Diamond' ın sahibi Öznur Yakın ve Mels-Design' ın yaratıcı iç dekoratörü Melda Aksu’ nun yaza özel hazırlamış oldukları yeni koleksiyonları “New Summer Collection’’ cemiyet hayatından önemli isimlerin katıldığı davet ile Alaçatı Kapha Restaurant’ ta, Aslı Aktürk Pehlivanlar’ın katkılarıyla gerçekleşti.

Öznur Yakın, Melda Aksu, Aslı Aktürk Pehlivanlar

Yaklaşık 200 parça ürünün yer aldığı davet aynı zamanda Lion Diamond’ un, butik ve kişiye özel tasarımlarının yanı sıra, günlük hayatta kullanılabilecek basic tasarımların yer alacağı Suulın markasının da tanıtım lansmanı yapıldı.

Alev Aktürk , Melda Aksu

Alev AKTÜRK - Aslı AKTÜRK PEHLİVANLAR

Çeşme’de tatilde olan hanımlar arkadaşlarına destek vermek için deniz ve güneşten erkenden vazgeçerek Kapha Restorana gelerek “New Summer Collection” lansmanına katılarak hem destek oldular hem de alışveriş yaptılar.

Öznur Yakın - Melda Aksu

Alaçatı’nın gözde mekanlarından Kapha’nın kendine özgü menüleri ve içecekleri ile davete katılan hanımlar bol sohbetli dakikalar geçirirken, davete katılan isimler arasında Alev Aktürk, Oya Aktürk ,Pehlivanlar, Emel Ayaydın, Yüksel Ak, Petek Ertüre, Figen Erenel,Ebru Çırıkcılar, Büşra Mesudiyeli, Sinem Sancaktar ve Duygu Yorgancılar gibi isimler vardı.

DİĞER FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bilge KARANCI

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 08:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568