Dünya'nın Zirvesi Ankara'da başladı

Dünya Markalar Derneği,Dünya Yaşlılık Derneği ve Umut Çınarı Projemizin Misafirleri Amerika'dan Ülkemize; Sağlık Turizmi, Savunma Sanayi alanında  Zirve Katkısı için   geldiler,

Dünya'nın Zirvesi Ankara'da başladı

Bu başarının Mimarları, Yönetim Kurulu Başkanı Umut Çınar ve Dünya Markalar Derneği Başkan Yardımcısı Alp Sarı , heyecanlarını bu ülke için daha çok yapacakları şeylerin olduğunu dike getirerek başlıyorlar ve bu önemli isimleri bize tanıtıyorlar


1-EWP ( EAST WEST PROTECTION ) Firması 
Yönetim Kurulu Başkanı
KARIM EL-HIBRI 
2- EWP (EAST WEST PROTECTION ) Firması
Kurucu Ortağı 
Amiral Dr. Craig Vanderwagen
3- CYNVENIO (USD)
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Dr. Behrad Vahidi

Karim ve Amiral;
Türkiye'de
Kimyasal ve Biyolojik Terör-Savaş tehditlerine karşı LİDERLİK koruması ve Ulusal Güvenlik Kabiliyetlerinin Kimyasal ve Biyolojik Terör tehditlerine karşı tesis edilmesi işletim sistemlerinin ve Antidot programlarının temini konusunda uzman.
Aynı Zaman'da ülkemize BSL 3-4 seviyesinde uluslararası Akreditasyonlu laboratuar kurulumu uzmanlık konuları.
Amiral bu kabiliyeteki askeri laboratuarların dünya başkanlığını yapıyor!!!
CYNVENIO 
VP LiquidBiopsy Sistemlerinin Mucidi
Sadece tam kan örneğinin alınması ile kan içerisinde dolaşımda bulunan kanser DNA sını, Akciğer, Göğüs Kanseri gibi çok önemli kanser türlerinde, kanser daha vücütta
yerleşerek etkisini göstermeye başlamadan 6 ay önce tespit eden SIVI BİYOPSİ teknolojisinin mucidi.


Bu şekilde çok erken süreçte kanser teşhisi yapılarak bu hastaların yaşamlarının kurtulması sağlanabilmekte.

Pahalı olan ayrıca sonuç almanın çok zor olduğu bu vakalarda hem yaşam şansının artmasını hemde ülkelerin kanser tedavisi konusunda yan etkileri yüksek olan kemoterapi yerine,insan sağlığı için ilaçların geliştirilmesine imkan sağlıyacak platformunun geliştiricisi.

Şu an sadece Amerika’ da kullanıma sunulan bu teknolojiyi Avrupa’ dan önce Türkiye ‘ ye kazandırmak ve bu konuda sağlık turizmimizi artıracak yatırımlarda bulundurmak amacımız.

Dr. Behrad Vahidi aynı zamanda ilişkileri ile, ülkemize özgü kanser tedavi moleküllerinin gelişimini sağlıyacak imkanların önünü açabilecek kişidir.  
 Dr. Vahidi, Cynvenio' nun laboratuvar aletlerinin ve ürünlerinin geliştirilmesi ve üretilmesinden sorumludur. Kendisi, mikroakışkanlar ağırlıklı olarak biyomedikal mühendisliğinde 15+ yıllık tecrübeye sahip olmakla birlikte,nöroloji bilimi ve kök hücre uygulamaları için çip üstü laboratuvar cihazları üzerine öncü çalışmalar yapmıştır. Dr. Vahidi Cynvenio öncesinde, UCLA David Geffen Mühendislik Okulu' nda ve Xona Microfluids, LLC' de çalışmıştır.
 Dr. Vahidi, biyolojik bilimlerde lisans, University of California, Irvine  Biyomedikal Mühendisliği master & doktora derecelerine sahiptir.
Doktora sonrası eğitimini Seoul National University, Güney Kore' de tamamlamış olup, buradaki çalışmalarında Mekanik & Havacılık-Uzay Mühendisliği bölümü altında, tam donanımlı bir mikroimalat tesisi kavramından sorumlu olmuştur.

Umut Çınarı projesi Büyümeye/ Büyülemeye devam ediyor..

 
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568