"En İyi İşyeri” Unvanı Sodexo Entegre’nin

Sodexo çalışanı şirketine güveniyor!

"En İyi İşyeri” Unvanı Sodexo Entegre’nin

Türkiye’de yaklaşık 25 yıldır faaliyet gösteren Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanlarında lider olan Aon Hewitt’in düzenlediği “Aon Global Best Employers Araştırması 2016” sonuçlarıyla  “Aon En İyi İşyeri” unvanına layık görüldü. 

Sodexo’nun Türkiye’ de Aon En İyi İşyerleri ve Aon bağlılık araştırmasına katılan 250 şirket arasında üst çeyrekte yer aldığını söyleyen Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi CEO’su Ahmet Zeytinoğlu, “Çalışanlarımız bizi; çalışan bağlığı, liderlik, performans kültürü ve işveren markası endekslerinde değerlendirdi” dedi.

Aon En İyi İşyerleri Programı’nın işyerinde mükemmeliyet, güçlü ve sürdürülebilir iş sonuçları ortaya koyan organizasyonların başarılarını takdir ettiğini anlatan Zeytinoğlu, “Bu unvanı çalışanlarımızın bağımsız değerlendirmeleriyle aldığımız için çok mutluyuz. Sodexo olarak iş ortaklarımızın yaşam kalitelerini yükseltmenin ancak mutlu çalışanlar ile mümkün olabileceğini biliyoruz ve buna yatırım yapıyoruz. Bu sonuç çalışan bağlılığı için attığımız adımların doğru olduğunu gösteriyor” dedi. 

Sodexo çalışanı şirketine güveniyor!
Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, Aon Global Best Employers Araştırması 2016 kapsamında; bağlılık, liderlik, performans kültürü ve işveren markası endekslerinde değerlendirildi. Çalışanların bağımsız görüşleriyle yürütülen araştırmanın sonuçlarına göre şirketlerinin; yaş, cinsiyet, etnik köken, dil, eğitim, farklı görüşler gibi çeşitliliklere oldukça değer verdiğini düşünen Sodexo Entegre çalışanlarının, şirketlerinde bir takımın parçası gibi hissettikleri ve sundukları hizmetlerle müşterilerinin yaşam kalitesini iyileştirdiklerine inandıkları belirtildi.


Hatice Ömer 
Damla Gökçen Gümüş


 

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2016, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568