Facebook’tan teklif al, Sepaş Enerjili ol

Gamze KAYA / İstanbul - Türkiye genelinde 1,6 milyon elektrik kullanıcısına elektrik tedarik hizmeti veren Sepaş Enerji, müşterilerine farklı kanallar aracılığıyla ulaşmaya devam ediyor.

Facebook’tan teklif al, Sepaş Enerjili ol

Yıllık 2400 kWh ve üzeri elektrik tüketen yani faturası ayda 82 TL ve üzerinde olan müşteriler Sepaş Enerji Facebook sayfasını ziyaret ederek sayfada yer alan ‘Teklif Al’ veya ‘Kaydol’ sekmeleri sayesinde Sepaş Enerji tekliflerine ulaşabiliyor.

‘Teklif Al’ veya ‘Kaydol’ sekmelerine tıkladıklarında açılan sayfada güncel iletişim bilgilerini dolduran müşteriler kendilerine en yakın  satış temsilcisi tarafından aranarak; indirimli elektrik teklifi alabiliyor. Bu sayede uygun koşulları sağlayan müşteriler indirimli elektriğe hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapıyor. 

Sepaş Enerji indirimli elektrik ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen tüketiciler Facebook’un yanı sıra; www.sepas.com.tr adresinden, 0532 575 5 186 numaralı Sepaş Enerji WhatsApp Hattından, 444 5 186 numaralı çağrı merkezinden veya Sepaş Enerji Müşteri Hizmetleri Merkezlerinden detaylı bilgiye ulaşabilir. 

Gerçekleştirdiği yeniliklerle müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran Sepaş Enerji, bu yıl içerisinde hayata geçirdiği Sepaş Enerji WhatsApp Hattından sonra sektöründe bir ilke imza atarak Facebook üzerinden ulaşan müşterilerine indirimli elektrik teklifi sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568