Fibabanka dijital pazarlamada Avrupa şampiyonu

Türkiye’nin hızlı ve yenilikçi bankası Fibabanka, başarılarını yeni bir ödülle pekiştirdi.

Fibabanka dijital pazarlamada Avrupa şampiyonu

Fibabanka’nın 5. yılına özel düzenlediği ve Türkiye’de bir ilk olan Instagram’dan bireysel kredi kampanyası, Efma ve Accenture 2016 Küresel İnovasyon Ödülleri’nde Dijital Pazarlama kategorisinde bankacıların oylarıyla dünya ikincisi seçilerek Gümüş Madalya kazandı. Fibabanka, bu kategoride Avrupa’daki tüm rakiplerini geride bırakmayı başardı.

Fibabanka Genel Müdürü Bekir Dildar, ödüle ilişkin açıklamasında şunları söyledi: 

“Fibabanka olarak inovasyon ruhunu hem bankacılık anlayışımızda hem de yenilikçi ürün ve hizmetlerimizde sürekli yaşatmayı önemsiyoruz. Dünya çapında büyük itibar gören Efma ve Accenture ödüllerinde, dünyanın en iyileri arasında gösterilmek bize gurur verdi. Henüz 5 yaşında bir banka olarak, Dijital Pazarlama alanındaki güçlü rakiplerimizi geride bırakıp dünya ikinciliğini ve Avrupa şampiyonluğunu elde ettik. Fibabanka dijital çağın göz ardı edilemeyen yükselişine paralel, ihtiyaç kredilerinde başvuru akışını da dijital ortama taşıdı ve bir ilke imza attı. Bu, gerçekten yeni çağın ruhunu doğru okuduğumuzu ortaya koyan bir başarıdır. Söz konusu dönemde verilen krediler içerisinde Instagram kredilerinin oranı yüzde 9’u buldu. Özellikle son 2 yıldır sosyal medyada aktif olarak yer alarak müşterilerimizle yakın temas sağlıyoruz. Herkesi hem sosyal medyada bankamızı takip etmeye hem de dijital bankacılık ürünlerimizi denemeye davet ediyoruz.” 

Fibabanka Instagram Bireysel Kredi Kampanyası Hakkında 

Fibabanka’nın ilk olarak Kasım 2015’te başlattığı İnstagram Kredisi, bugüne dek özel günlerde ve özel hediyelerle farklı kitlelere hitaben pek çok kez düzenlendi. Kampanya kapsamında Instagram hesabından #bankamyanimda etiketiyle ihtiyacının fotoğrafını paylaşanlar, Instagram’a özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanma hakkı kazanıyor. 


Efma ve Accenture Küresel Dağıtım ve Pazarlama İnovasyonu Ödülleri  

Uluslararası finans çevreleri tarafından en saygın ödül platformlarından biri olarak gösterilen Küresel Bankacılık Ödülleri, European Financial Management Association (EFMA) ve yönetim danışmanlığı şirketi Accenture tarafından veriliyor. Kısaca Efma Ödülleri olarak bilinen ve bu yıl dördüncü kez dağıtılan ödüllerde, bireysel bankacılık alanındaki inovasyonlar değerlendiriliyor. 

Efma Ödülleri’ne bu yıl 61’i aşkın ülkeden 200’ün üzerinde finans kuruluşu 467 proje ile yarıştı ve toplamda 8 kategoride ödül verildi. 
 

Fibabanka Hakkında:
27/12/2010 tarihinde Fiba Grup bünyesine katılan Fibabanka A.Ş, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon’da toplam 72 şubesiyle kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568