“Hayat Şarkısı” ekibi TOG için buluştu

Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği, Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı” 15.yılına girmeye hazırlanan Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile bir kez daha elele verdi.

“Hayat Şarkısı” ekibi TOG için buluştu

 3 bölüm boyunca Mahinur Ergun’un başarılı senaryo uyarlamalarıyla dahil olan Toplum Gönüllüleri Vakfı, çok özel bir davete ev sahipliği yaptı.

Davete dizinin oyuncularından Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin ve Aydan Taş'ın yanısıra yönetmenler Cem Karcı ve Benal Tairi de katıldı. 


Sema Doğan, Kanal D Genel Müdürü Barış Tünay, Most Production Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Oğuz ve Gül Oğuz, MUDO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, gazeteci Hasan Cemal, Mirgün Cabas, Berna Yılmaz, Meral Yazıcı, Arzu Savgı, İpek Toplusoy, Zeynep Üstünel, Burcu Hanif, Berna Tokar, Siren Ertan, Asuman Güreli gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri yer aldı.


Toplum Gönüllüleri Vakfı, Most Production ve Kanal D iş birliğiyle, Borusan Holding’in desteğiyle düzenlenen etkinlikten elde edilen bilet bağış geliri, Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerine aktarılırken, Hayat Şarkısı burs fonuna da kaynak yaratıldı.
 

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Hakkında
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Aralık 2002’de kuruldu. Vakıf, gençlerin gönüllü olarak sosyal sorumluluk çalışmalarına katılmasını sağlayarak kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyor. Böylece gençlerin gönüllülük temelinde toplumsal katılımlarını arttırıyor. 2015 yılında, Türkiye’nin dört bir yanından 60.761 gencin katılımıyla 1.468 yerel, ulusal ve uluslararası sosyal sorumluluk projesi/etkinliği/kampanyası gerçekleştiren Toplum Gönüllüleri, yerel kaynağı da harekete geçirerek yerel halkın katılımını sağlamaktadır. Türkiye’nin 79 ilinde gençlik grubu veya üniversite topluluğu/kulübü olarak faaliyet gösteren ve 126 örgütlenme ile aktif olan Toplum Gönüllüsü gençler, 452 akran eğitimi aldılar.  2015 yılında 621.014 kişiye çok çeşitli alanlarda hizmet götürmüşlerdir. Bu hizmetler karşılığında yaklaşık 33 Milyon TL değerinde katma değer yaratılmıştır.
Serap Denk


 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2016, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568