İTÜ GATE’in 4.dönemi başlıyor

İTÜ GATE’in 4.dönemi başlıyor

İTÜ ARI Teknokent’in firmaları ABD pazarına taşıyarak uluslararası birer markaya dönüşmeleri adına düzenlediği İTÜ GATE Uluslararası Girişim Hızlandırma Programı, farklı ölçekteki tüm firmalara hizmet verecek şekilde yenilendi.  

Eğitim, danışmanlık, mentorluk ve Amerika’da ofis desteğinin sunulduğu İTÜ GATE bu yapısıyla firmaları yurtdışında komple bir şekilde destekleyen en kapsamlı program konumunda bulunuyor.

Firmaları uluslararası bağlantılara açılmasını hızlandıran ve 6 aya kadar uzatılabilen İTÜ GATE sürecine katılmak isteyen firmalar www.itugate.com  adresinden programa başvurabiliyor.  

İTÜ GATE süreci iki kısımdan oluşuyor. Öncelikle programa seçilen firmalar Türkiye’de özellikle ABD pazarına giriş stratejileri, pazar araştırması, ürünün rekabetçi avantajlarını konumlandırma, hikayeleştirme, fiyat ve gelir modeli gibi pek çok konuyu kapsayan 2 aylık bir eğitime tabi tutuluyor. Bu dönem sonrası firmalar ABD kampına alınıyor.

Amerika’da Chicago 1871 ve San Francisco’da Galvanize kuluçka merkezlerinde firmalar uluslararası yatırımcılarla, akademisyenlerle ve girişimcilerle tanışıyor. 


Daha fazla firmayı ABD pazarına taşımak adına yenilenen İTÜ GATE’te başvurular sonrası eğitimler Kasım ayında başlayacak. Erdem Dicle 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2016, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568