İzmir, ISS Türkiye’nin gözdesi oluyor

Hedef, yüzde 300 büyüme!

İzmir, ISS Türkiye’nin gözdesi oluyor

2016 yılında Türkiye çapında yüzde 15 büyüyen ISS Türkiye, İzmir ve çevresindeki iller için 2017 yılı istihdam büyüme hedefini yüzde 45 olarak açıkladı.

Hazır yemek üretiminde İzmir ve çevresine özel projeler geliştiren SS CaItering’in 2017-18 dönemi büyüme hedefi ise yüzde 300!

ISS Türkiye, ülke çapında yarattığı yaklaşık 30 bin kişilik istihdamın yanı sıra İzmir ile çevresindeki illere özel olarak geliştirip ardı ardına devreye aldığı yeni projelerle de bölge ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. İzmir merkezli bölgede 3.200 çalışanıyla hizmet veren ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. 2017 yılı istihdam hedefini 4.500 çalışan, büyüme hedefini ise yüzde 45 olarak açıkladı.

3.000 ÇALIŞAN İLE 300 BÜYÜK FİRMAYA HİZMET
ISS Türkiye, İzmir ve çevresinde faaliyet gösteren bölgenin en büyük kurumlarına, tesis yönetimi çatısı altındaki Temizlik, Güvenlik, Catering, İlaçlama ve Teknik Hizmetler kapsamında hizmet veriyor.
Petkim, CMS Jant, Mahle, Ege Endüstri, Sütaş, Mondi, Componenta, Kent Hastanesi, Medicalpark Hastanesi, Swiss Otel, Kaya Otel, Mavibahçe AVM, Point AVM, Agora AVM, Forum AVM’ler, İzmirpark AVM, Ravago, Doğa Okulları, Coca Cola, Sesa, İzmir Orduevleri, Total, Batıçim, Kipa, Banvit, Novada AVM’ler başta olmak üzere ISS Türkiye’nin 3.000 çalışanıyla hizmet verdiği İzmir ve çevresindeki firmaların sayısı 300’ü aşıyor.
ISS Türkiye, İzmir bölgesindeki toplam istihdamında yüzde 60 oranında kadın çalışana yer verdiği için geçtiğimiz ay Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu tarafından özel takdire layık görülerek takdir belgesiyle ödüllendirildi. Şirket, yüzde 90’lar seviyesindeki çalışan memnuniyet ortalaması ile de Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yer alıyor.

ISS CATERING’DEN BÜYÜK HEDEFLER
ISS Türkiye çatısı altında faaliyet gösteren ISS Catering A.Ş. de İzmir ve çevresindeki potansiyeli ülke ekonomisine kazandırmak üzere harekete geçti. 2016 yılı boyunca sürdürdüğü yoğun çalışmalar sonucu yüzde 100 büyüyerek hazır yemek sunumunda 8 bin kap sayısına ulaşmayı başaran ISS Catering, 2017-18 döneminde bölgenin sahip olduğu yaklaşık 100 bin kaplık hacimdeki payını artırmayı hedefliyor.
Yeniden yapılanma sürecinde operasyon ve satış ayağını İstanbul merkez atamaları ile güçlendiren ISS Catering, ilk aşamada iki yıllık büyüme hedefini en az yüzde 300 ve 25 bin kap olarak belirledi. ISS Catering bu hedeflere ulaşmak için özellikle İzmir OSG, Manisa OSG ve Denizli OSG’ye odaklanacak.

MÜŞTERİYE ÖZEL EN İYİ ÇÖZÜMLER
ISS Catering A.Ş. 200’den fazla müşterisinin her birinin talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirdiği hazır yemek hizmetini, Türkiye genelinde 4.000’den fazla çalışanın gerçekleştirdiği günlük 215 bin kaplık üretimle sağlıyor. ISS Catering’in hizmet vermekte olduğu müşterilerinin 2016 memnuniyet ortalaması yüzde 96 gibi çok yüksek bir oranda seyrediyor.

“İyi yemek özel yemektir” ilkesinden yola çıkan ISS Catering, her bir müşterisiyle yakın çalışma ve iş birliği içerisinde hareket ediyor; etnik-kültürel farklılıklardan sürekli değişen ihtiyaçlara kadar tüm ayrıntıları göz önünde tutarak esnek çözümler sunuyor. Helal üretim konusunda hassasiyeti olan müşterilerinin taleplerini de karşılamayı görev edinen ISS Catering, Türkiye hazır yemek sektöründe ilk defa kırmızı etli yemek kapsamında Helal Gıda belgesi alan şirket oldu.
Sağlıklı, taze ve lezzetli yemeklerin çalışan memnuniyeti yarattığı ve verimliliği artırdığı gerçeğinden hareket eden ISS Catering, Türkiye hazır yemek sektöründe yine bir ilke imza atmış, ISO 22000 Gıda Güvenliği ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerini de almıştı.

ISS Group: Temizlik, yemek, güvenlik, haşere kontrol, bitki bakım, teknik bakım, bina yönetimi alanlarında tesis yönetimi hizmeti sunmak üzere 1901 yılında Danimarka’da kurulan ISS, bugün 53 ülkede 200 bini aşkın kurumsal müşteriye hizmet veren küresel bir şirkettir. 510 bin çalışanı ile dünyanın dördüncü, Avrupa’nın ise üçüncü büyük işvereni konumundaki ISS Group’un 2015 yılı cirosu 11,5 milyar dolar olarak gerçekleşmiştir.

ISS Türkiye: ISS Group tarafından 2005 yılında tesis yönetiminin çeşitli alanlarında hizmet veren Türkiye’nin en güçlü şirketlerinin satın alınıp aynı çatı altında toplanmasıyla kurulmuştur. ISS Türkiye 30 bin çalışanı ile İstanbul Genel Merkez’in yanı sıra Ankara, Antalya, Bursa, İzmir şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli, İzmit bölge ofislerinde 4 binden fazla müşteriye, 5 bin noktada hizmet vermektedir.

Dilek TUTUŞ

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2017, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568