Karadağ Montenegro’da yatırım imkanları konferansı

Murat Aşık/İSTANBUL-Terranova şirketinin düzenlediği ‘Karadağ&Montenegro Hakkında Tanıtım-Bilgilendirme ve Yatırım İmkanları Konferansı gerçekleşti

Karadağ Montenegro’da yatırım imkanları konferansı


Karadağ&Montenegro'nun başkenti Podgorica'da faaliyet gösteren Terranova şirketinin düzenlediği ‘Karadağ&Montenegro Hakkında Tanıtım-Bilgilendirme ve Yatırım İmkanları Konferansı’ 24 Şubat 2018 tarihinde İstanbul Yeşilköy Polat Renaissance Hotel’de gerçekleşti. Konferansa katılan 120 seçkin Türk iş adamına, Montenegro’nun yeni iş imkanlarına açık ekonomisi ile ilgili ayrıntılı bilgi verildi.


Karadağ&Montenegro’da Türk iş adamlarına yönelik yatırım imkânlarının konuşulduğu konferans büyük ilgi topladı.

Karadağ&Montenegro'dan Türkiye'de karşılığı DEİK (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) olan MIPA(Karadağ&Montenegro Yatırım İlişkileri) Başkanı Milos Jovanovic, Karadağ&Montenegro'da kullandırılan Avrupa Birliği Fonları ve Hibeler hakkında bilgilendirme yapan Karadağ üniversitesinden Prof. Dr. Aleksandra Damjanovic, Karadağ&Montenegro Diaspora Bakanı Predrag Mitrovic konuşmacı olarak konferansa katkıda bulundular. Katılımcıların konuşmalarının ardından soru-cevap şeklinde devam eden konferans 4 saat sürdü.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 07:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568