LEGOLAND® Discovery Centre’ı Forum İstanbul’da

Türkiye pazarına 2014 yılında İstanbul SEA LIFE Akvaryum ile hızlı bir giriş yapan Merlin Entertainments, bir yıl sonra LEGOLAND® Discovery Centre’ı Forum İstanbul’da hizmete açtı.

LEGOLAND® Discovery Centre’ı Forum İstanbul’da

2016 yılı sonuna doğru ise Madame Tussauds İstanbul’u Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde yer alan Grand Pera’da hizmete sunmaya hazırlanıyor. 

Merlin Entertainments’ın tüm dünyadaki yeni açılışlardan sorumlu direktörü John Jakobsen: “Türkiye’nin cazip imkânlar sunan bir ülke olduğunu düşünüyoruz.” 

Merlin Entertainments tüm ülkelerdeki yeni açılışlardan sorumlu direktör John Jakobsen Türkiye’deki yatırımları çok önemsediklerini belirterek, şunları kaydetti: 

“Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’nın kesişim noktasında yer alan coğrafi konumu, genç ve dinamik nüfusu ve önemli bir turist merkezi olmasıyla bizim için son derece cazip bir ülke. Türkiye’deki yatırımlarımızın geçmişi çok eskiye dayanmasa da çok kısa süre içerisinde üç önemli markamızı Türkiye’ye getirdik. Bugüne kadar 90 milyon TL’lik yatırımı hayata geçirdik. Eğlence merkezlerimizde yaklaşık 300 kişiye iş imkânı sağladık. Türkiye pazarında büyük ve güzel fırsatlar görüyoruz ve bu fırsatları değerlendirerek yatırımlarımızı büyütmeye devam edeceğiz.

Grup Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner: “Yüzlerde tebessüm yaratmak için çalışmaya devam”

Türkiye’de son dönemde yaşanan gelişmelere değinen Sarper Hilmi Suner, “Bu ülkenin insanları olarak bizler, cesaret ve başarılarımız ile pek çok olayın üstesinden geldik.  Yaşanan bütün bu zorlu sürecin ardından bize önemli bir rol düştüğüne inanıyoruz. Bizim en büyük tutkumuz ve başarı ölçütümüz, insanların yüzünde yarattığımız tebessümler. Türkiye’de önümüzdeki dönemde de bu tutkumuzun peşinden gitmeyi sürdüreceğiz“ diye konuştu.


Doğu Avrupa’nın ilk LEGOLAND® Discovery Centre’ı 1 yaşında

Bayrampaşa Forum İstanbul’da hizmet veren ve kısa süre önce birinci yılını kutlayan LEGOLAND® Discovery Centre, Merlin Entertainments’a bağlı 16 merkez arasında açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyetinde birinci sırada yer alıyor. Bir yılda 235 bin kişinin ziyaret ettiği merkez özellikle 3-10 yaş arası çocuklu ailelere sunduğu eğlendirici ve öğretici faaliyetlerle ilgi çekiyor. Yapımında 2 milyon LEGO® parçası kullanılan Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk LEGOLAND® Discovery Center’ında heyecanlı LEGO® gezileri, 4 boyutlu sinema, LEGO® parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO® Fabrika Turu, Master Model Builder tarafından yönetilen atölye çalışmaları, temalı oyun alanları ve İstanbul’un simgelerinin görülebileceği LEGO® MINILAND bulunuyor. 

Avrupa’nın en geniş köpekbalığı ailesine sahip İstanbul SEA LIFE Akvaryum 

Forum İstanbul'da bulunan ve heyecan verici deniz canlıları koleksiyonlarına ev sahipliği yapan İstanbul SEA LIFE İstanbul Akvaryum, 83 metre uzunluğundaki mükemmel Okyanus Tüneli, 270 derecelik panoramik görünüme sahip Okyanus Odası, 47 adet sergi tankına sahip 21 tematik bölge ve 15.000'den fazla deniz canlısı ile ailece eğlenme olanağı sağlıyor. 

Madame Tussauds birçok sürpriz figürle 2016 sonunda İstanbul’da 


250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip Madame Tussauds Balmumu Heykel Müzesi, 2016 sonunda İstanbul’da açacağı 21’inci Cazibe Merkezi ile eğlenceli, interaktif ve eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Tarih, kültür, sanat, spor ve siyaset dünyasından 50’yi aşkın ünlü figürün yer alacağı Madame Tussauds’da Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde tarihi bir gezinti yapmak; Türkiye’den ve dünyadan birçok yıldızın figürlerini yakından incelemek ve fotoğraf çektirmek mümkün olacak. 


Mehtap Çakıroğlu & Burcu Bildikseven 
Merlin Entertainments Hakkında

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2016, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568