Novada Edremit'te büyük kampanya başladı...

17 Haziran-4 Temmuz tarihleri arasında Novada Edremit’te gerçekleşen Bu Yazın Hediyeleri kampanyasında binlerce hediye sahiplerini buluyor.

Novada Edremit'te büyük kampanya başladı...

Novada Edremit ziyaretçileri, 17 Haziran – 4 Temmuz tarihleri arasında aynı gün içinde yapacakları toplamda 75₺ - 150₺ arası alışverişlerinde yaz serinliğinin vazgeçilmez aksesuarı yelpazeden, sinema bileti ve 10₺’lik yemek kuponuna, 150₺ üzeri alışverişlerinde ise termos setinden, tekli termosa ve katlanabilir sandalyeye kadar pek çok hediyeye anında kavuşuyor. 17 Haziran’da başlayan kampanya, 4 Temmuz’a kadar devam ediyor. 

Kampanyaya gösterilen yoğun ilgi ve memnuniyet üzerine Novada Edremit AVM Müdürü Koray Belet; ‘Ziyaretçilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir. Bu nedenle, kampanyamızı bölgeye uygun hediye kategorilerinden oluşturduk. Körfez bölgesinin en renkli noktası olmak hedefiyle yola çıktığımız Novada ile ziyaretçilerimiz arasında oluşan bağı onları mutlu edecek etkinlik ve kampanyalarla güçlendirmeye devam ediyoruz.’ şeklinde konuştu.

Belet; başladığı ilk günden beri büyük ilgi gören Bu Yazın Hediyeleri kampanyasının ardından  bundan sonraki dönemlerde de benzer kampanyalar ile Novada ziyaretçilerine özel sürprizler hazırladıklarını sözlerine ekledi.Sevtap Dikilitaş
 
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 22:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568