Point Bornova’da etkinlikler bayram coşkusuyla sürüyor

Point Bornova, Ramazan ayının son günlerini ve bayram tatilini etkinliklerle dopdolu geçiriyor.

Point Bornova’da etkinlikler bayram coşkusuyla sürüyor

İzmir’in buluşma noktası Point Bornova, miniklerin yaz tatilini renklendirmek için de Temmuz ayı boyunca her hafta sonu farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.
 
Ramazan ayı boyunca İzmirliler için özel etkinlikler hazırlayan şehrin yeni moda, alışveriş, lezzet ve kültür-sanat merkezi Point Bornova AVM, Ramazan’ın son günlerinde de sürpriz gösterilere sahne olmaya devam ediyor. Ziyaretçiler, bayram alışverişini Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ve tek üstü açılan AVM’sinde, İzmir esintileri eşliğinde yaparken, hafta sonu ve arife günü 19.00-20.00 saatleri arasında sergilenecek ateş gösterisi, Komedi Dans Üçlüsü Show’u ve semazen gösterisiyle bayramı karşılayacaklar. 20.00-21.00 saatleri arasında çocuklara yönelik gölge oyunu ve Karagöz Hacivat kukla gösterisinin de yer alacağı Ramazan akşamlarında fasıl ekibi de iftar saatlerine renk katacak.

Temmuz ayı boyunca çocuklara özel etkinlikler

Point Bornova AVM, yaz tatilinde çocukları için farklı aktiviteler arayan ebeveynlerin de ilk adresi olacak. Her hafta sonu 15.00-17.00 saatleri arasında değişik içerikteki tasarım atölyeleri ile çocuklar hem eğlenecek, hem de el becerilerini geliştirecek: 9-10 Temmuz’da  ahşap kutu süsleme ve gerçek duvar saati tasarım atölyesi; 16-17 Temmuz’da çılgın maskeler ve kuş evi tasarım atölyesi; 23-24 Temmuz’da ahşap oyuncak ve el aynası tasarım atölyesi; 30-31 Temmuz’da bez plaj çantası tasarımı ve yelpaze atölyesi, çocukların ücretsiz olarak katılabilecekleri etkinlikler olacak. 

Eylem Bilge Yavuz 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2016, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568