Sigorta Cini Eskişehir’de

Yeni mağaza açılışlarıyla büyümeye devam eden Sigorta Cini, bundan böyle Eskişehir mağazasında sigorta alanındaki 170 yıllık deneyimini Eskişehirlilere sunacak.

Sigorta Cini Eskişehir’de

Hizmet ağını genişleterek büyümeye devam ettiklerini vurgulayan Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos, “Sigorta alanında 170 yıllık deneyime sahip NN Group yatırımı Sigorta Cini olarak “Mahallenizin Sigortacısı” olma hedefiyle yola çıktık ve açıldığımız günden bu yana önemli başarılara imza attık.

Eskişehir mağazamızın hayırlı olmasını diliyor ve yeni mağazamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunacağız” dedi. Vos, önümüzdeki dönemde de Türkiye genelinde mağaza sayısını arttırarak hizmet kapasitelerini genişletmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Sigorta Cini mağazalarında, müşterilerine aynı çatı altında Aksigorta, Allianz, Axa Sigorta, Ergo, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Sompo Japan, Acıbadem Sigorta, Ray Sigorta, AIG Sigorta ile NN Hayat ve Emeklilik’in tekliflerine karşılaştırmalı olarak ulaşma imkânı sunuluyor.

Adres: Cumhuriye Mahallesi, Cengiz Topel Cad. No:62/B Tepebaşı - Eskişehir
Telefon: 0 (222) 205 09 10 Mobil: 0537 953 65 38   Fax: 0 (222) 205 09 30 
E-Mail: eskisehir@sigortacini.com.tr

Sigorta Cini Hakkında:
Türkiye’nin ilk perakende sigorta dağıtım kanalı, NN Grubu'nun yatırımı Sigorta Cini, sigortacılık hizmetini mağazalaştırarak sigortanın kolay ulaşılır olmasını hedefliyor. Türkiye genelinde 11 ilde 26 mağazada 150 çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Sigorta Cini, klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veriyor. Sigorta Cini mağazalarında, müşteri odaklı hizmete büyük öncelik veriliyor. Sigorta Cini mağazalarına sigorta ihtiyacı ile gelen müşterilerin öncelikle sigorta ihtiyaçları kişiye özel olarak analiz edilerek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğu belirleniyor. Sunulan tarafsız danışmanlık hizmetiyle, müşteriler kendi ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü bulma imkânına sahip oluyor. Teklif aşamasında ise poliçe evraklarında bulunan tüm detaylar müşteriler için kolaylaştırılıyor; basit, kolay anlaşılır ve kafa karıştırmayan bir sigorta hizmeti sunuluyor. Sigorta Cini mağazalarında; AKSigorta, Allianz, AXA Sigorta, ERGO, Groupama, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Sompo Japan, Acıbadem Sigorta ve Ray Sigorta şirketlerinin kasko ve trafik sigortaları, konut, zorunlu deprem sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası gibi tüm sigorta ürünleri ile NN Hayat ve Emeklilik’in hayat ve bireysel emeklilik ürünleri hakkında danışmanlık hizmeti verilmektedir.  www.sigortacini.com.tr

Gülşah Özçoban Saral
Esin Özdemir

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2017, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568