TOÇEV Çocukları için kamera karşısındalar

Sibel Demiratar - Ünlü isimler TOÇEV Çocuklarının hayaellerini gerçekleştiren adL ŞAL Tasarımları ile objektif karşısına geçtiler

TOÇEV Çocukları için kamera karşısındalar

Ünlü anneler ÖZGE ÖZBERK, DOĞA RUTKAY, PINAR ALTUĞ, ZEYNEP ILICALI, ETEL BALER, HALE YÖNDEM, EMEK KÜLÜR GİBİ SANAT ve Cemiyet hayatınından ünlü isimler TOÇEV Çocuklarının hayaellerini gerçekleştiren adL ŞAL Tasarımları ile objektif karşısına geçtiler

Eğitime her zaman önem veren adL ve  “Okumak her çocuğun hakkıdır” ilkesiyle 20 yıldır okumak isteyen ancak  maddi yetersizlikten dolayı okuyamayan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi, manevi destek veren TOÇEV, anneler günü için biraraya geldi. 

Her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışmalarına devam eden Toçev ve adL geleceğimiz çocuklarımızın eğitim ve gelişimlerini arttırmak amacıyla adL genel merkezinde buluştu. Toçev çocuklarını ağırlayan adL ekibi onların hayallerini çizdiği resimlere şal tasarımlarıyla can verdi.

Şallar anneler günü için adL mağazalarında ki yerini aldı. adL’den alınan her şal ile eğitime bağışta bulunduğunuz gibi bir çocuğunda hayallerine kavuşmasında destek oluyorsunuz...

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık ‘‘Toçev’le daha öncede birçok projede beraber yol aldık.

Ancak bu projenin bizde özel bir yeri var. Toçev’in okuttuğu çocuklarla buluşmak, çizdiği resimlere onların dünyasıyla bakmak ve birlikte zaman geçirmek çok keyifliydi.

Çok kutsal ve özel bir gün olan anneler gününde, daha fazla çocuğa okuma imkanı sunmak adına başladığımız bu yolculukta onların ve bizim hayallerimiz buluştu.’’ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 21:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568