Türkiye en'lerini seçti...

Türkiye'nin en sıradışı ödül töreni olan Dijital Dünyanın Enleri, bu sene de benzersiz kategorilerde birincilerini seçti.

Türkiye en'lerini seçti...

En İyi İnteraktif Fikir Yöneticisi kategorisi dalındaki ödüle ise Murat Özdemir layık görüldü.

Bu yıl Evo's Angels & Kırmızıtürk sponsorluğunda 5. düzenlenen Dijital Dünyanın Enleri ödül gecesi İstanbul Mövenpick Otel'de gerçekleşti.

Sunuculuğunu Tuğçe Sarıkaya ve Gökay Kalaycıoğlu'nun yaptığı gecede sanattan medyaya, müzikten modaya, habercilikten sağlığa pek çok farklı kategoride en iyiler seçildi.

Dans, müzik, eğlence ve muhteşem karma defilenin yer aldığı ödül töreninde En İyi İnteraktif Fikir Yöneticisi ödülünü Özel Dermamed Poliklinikleri CEO'su Murat Özdemir aldı.

Bu ödülün kendisini çok onurlandırdığını söyleyen Özdemir, interaktif fikirlerin çağımızda çok önemli bir yere sahip olduğunu, doğru bir planlama ve yönetimle kısa sürede en revaç gören alanlardan biri olacağını söyledi.

Editör'e not: Murat Özdemir kimdir?

İş dünyasında 17 yıldır varlık gösteren Murat Özdemir,Eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünde tamamladı.
Profesyonel iş yaşamına HSBC Bank' ta başlamıştır. HSBC'de Türkiye'de ilk kez Borsa emirlerinin çağrı merkezi üzerinden iletilmesi ve işleme alınması projesini oluşturmuş ve hayata geçirmiştir. HSBC' den sonra Dış kaynak hizmeti veren CMC firmasında Çağrı Merkezi üzerinden ilk dış arama ve satış operasyonu kurma, telesatış kalite kontrol ekibini oluşturma hizmetini üstlenmiştir. Türkiye' de ilk kez banka ve finans sekötründe telemarketing projelerin oluşturulmasına öncülük etmiştir. 2007 yılında Chase Call firmasının outsource çağrı merkezini kurmuş ve 2007-2010 yılları arasında firmanın gelişimi, proje oluşturma, operasyon yönetimi ve kurumsal satış alanlarında aktif rol oynamıştır. 2011-2012 yılları arasında Vegatel İletişim Hizmetleri'nde çalışmalarına devam etmiş, 2012 yılında Estetik International bünyesinde Genel Koordinatör olarak sağlık sektöründe de deneyim kazanmıştır.Sağlık sektöründe ilk kez çağrı merkezi üzerinden tahsilatlı satış yapılabilir programını oluşturmuş ve sektöre kazandırmıştır. Elde ettiği deneyimleri kurumlarla paylaşmak isteyen Murat Özdemir, 2011 yılından itibaren firmalara destek çalışmalarında bulunmaya devam etmekte ve eğitim alanında da birçok kuruma hizmet vermektedir. Çalışma hayatı boyunca 8 bin personel yönetme şansını yakalamış ve 100'ün üzerinde projelerin oluşturulmasına katkı sağlamıştır. Pazarlama, iş geliştirme, proje yönetimi, yeniden yapılanma, büyüme, insan kaynakları, satış ve çağrı merkezi gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. Halen eğitim, satış, pazarlama, alternatif satış kanalları, çağrı merkezi ve süreç yönetimleri konularında çalışmalarına devam etmektedir. Sektörün önemli mecralarında yayınlanan çok sayıda makalesi ve söyleşisi bulunmaktadır.

Merih AKDENİZ

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568