Uber ve LifePinner’dan çok özel işbirliği

Yasemin Topoğlu/İSTANBUL-Seyahat etmeyi sevenler için işi daha eğlenceli hale getiren yeni nesil mobil seyahat uygulaması LifePinner, sadece içeriği ile değil işbirlikleri ile de kullanıcıları için çok özel seçenekler ve çözümler sunuyor.

Uber ve LifePinner’dan çok özel işbirliği

LifePinner kullanıcıları için en son sürpriz ise Uber’den geldi. İstanbul’da 2014 yılında hizmet vermeye başlayan Uber’e üye olan LifePinner kullanıcıları, yeni Uber kullanıcıları için geçerli 20 TL’lik uberXL ücretsiz yolculuk yapılmasını sağlayan hoş geldin hediyesinin sahibi olacaklar. 

Uber uygulamasını indiren ve hesabını oluşturan LifePinner kullanıcıları, kendilerine verilen promosyon kodunu Uber’e kaydolurken hesaplarına girerek hediyeden yararlanabilecek. 

bu hediye sadece İstanbul, Bodrum ve Çeşme’deki uberXL yolculuklarında geçerli olacak. 

Dönem dönem kullanıcıların tercihlerine göre seyahat istatistikleri de yayınlayan LifePinner’da, kullanıcılar notlar ve fotoğraflar ekleyerek kişisel seyahat rehberi oluşturarak, gezilen şehirleri puanlayabiliyorlar.

Ayrıca LifePinner, kullanıcıların paylaşımlarından faydalanarak bir seyahat infografiği de oluşturuyor ve bu grafik sosyal medyada paylaşılabiliyor. LifePinner hem İOS hem de Android cihazlardan indirilebiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568