Ünlü isimler Tuna Masters Teos'da yarıştı

Ela BÜLBÜL / İzmir - Teos-Sığacık rotasında ikinci kez gerçekleştirilen ve bu yıl 21- 24 Eylül tarihlerinde 'Tuna Masters Teos' adıyla düzenlenen Teos International Fishing Turnuvası, usta balıkçıların kıyasıya yarışına sahne oldu.

Ünlü isimler Tuna Masters Teos'da yarıştı

Balık, Türkiye'de düzenlenen turnuvalarda yakalanan en büyük orkinos olarak da kayıtlara geçti.

Ünlü İsimler de ‘’Rastgele’’ Dedi
İş dünyası ve televizyonun ünlü simaları da turnuvaya katılanlar arasında yer aldı. Televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Alp Kırşan, ekranda gösterdiği hünerleri bu sefer de Sığacık’ta balık avlayarak gösterirken, iş dünyasının önemli isimlerinden Mahmut Özgener ve oğulları, Erkut Soyak, Gökhan Çarmıklı, Can Özer, Sinan Kosif, Cefi Kamhi gibi ünlü isimler tekneleriyle Tuna Masters Teos’ta balık avına çıktı. 

Sportif balıkçılık turnuvaları içinde önemli bir yeri olan “Tuna Masters Teos”, doğa, deniz ve macera tutkunlarının buluşma noktası haline gelen Mavi bayrak ödüllü Teos Marina’da” 21-24 Eylül tarihlerinde gerçekleşti. Birlikte Güzel mottosuyla hayata geçirilen Tuna Masters Teos Turnuvası’nda, usta balıkçılar 3 gün boyunca profesyonel teknelerle balık avına çıktılar.

Baracuda isimli tekne ile yarışan, cemiyet dünyasının tanınan simaları Erkut ve Can Soyak, Gökhan Çarmıklı ve Burhan Çavuşoğlu'ndan oluşan ekip, yakaladıkları 295 kiloluk dev bluefin orkinos ile en büyük balık ödülünü kazandı.

Tuna Masters Teos’ta, en büyük balık ve en çok balığı yakalayan ekipler toplam 70 bin TL değerinde ödüle hak kazandılar.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568