Yılmaz Ulusoy dostlarını ağırladı

Burhan Akdağ:İSTANBUL-2017’nin son haftasında yapılan ilk Dost Meclisi yemeğine Yılmaz Ulusoy’un 26 işadamı dostu katıldı.

Yılmaz Ulusoy dostlarını ağırladı

Yılmaz Ulusoy zaman zaman dostlarına verdiği “DOST MECLİSİ” davetlerine bir gün ara ile yenilerini ekledi.

Bu yılın 26. davetini işadamı arkadaşlarına Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel'de  verirken, 2017’nin son davetin 27.’sini bir gün sonra holdingde sanatçı dostlarına verdi…

Otelin teras katında bir araya gelen misafirler muhteşem İstanbul manzarası ile yemeklerini yediler şarkılar söylediler ve bol bol fıkralar anlatarak güldüler. 

Özellikle Yaşar Aşcıoğlu, Yusuf Kenan ve Prof. Dr Mesut Parlak söyledikleri şarkılar ile geceye büyük renk kattı.

Gecenin sürprizi ise Yılmaz Ulusoy’un söylediği  Hekimoğlu Şarkısı oldu. Yılmaz Ulusoy bu şarkı sonrasında işadamı arkadaşlarından  büyük alkış aldı. 

Yılmaz Ulusoy bu tür toplantıları sık sık yaptığını dostları ile bir arada olmaktan ve sohbet etmekten çok büyük mutluluk duyduğunu belirtti. “Azalmamak” dileği ile işadamı arkadaşlarının yeni yıllarını kutladı..
Yılmaz Ulusoy bir gün sonrada sanatçı dostlarını Holdingde öğle yemeğinde ağırladı. Bu yılın 27. yemeği de çok neşeli geçti. Günün süprizi ise Yılmaz Ulusoy yaptı.

Göksel Arsoy’un yeni çıkardığı kitabı Altın Çocuk’tan 100 tane aldırarak Göksel Arsoy’dan yemeğe katılanlara imzalamasını istemesiydi.

Yılmaz Ulusoy sanatçı dostlarıyla yemekte sık sık dostluktan bahsetti “Dost meclisi geniş olmayan insan fukaradır, okumayan insanın kafası boştur, çalışmayan insanın Allah nazarında yeri yoktur, sevmeyen insanın Allah’ıda sevmesi mümkün değildir ve vermeyen insanın Allah katında yeri yoktur” Diyerek hayatında çok önemli dört maddeyi sanatçı dostları ile paylaştı.

Geceye katılan işadamları: Adil Dilek, Ahmet Çetinsaya, Ali Altınbaş, Asım Kibar, Bekir Okan, Bircan Eresin, Fahrettin Kolan, Ferzan Çitiçi, Hüseyin Bayraktar, İbrahim Polat, Kadir Eriş, Kamil Yazıcı, Prof.Dr. Mesut Parlak, Mustafa Özkan, Mustafa Süzer, Necati Kurmel, Necip Sarıcı, Süleyman Çetinsaya, Yusuf Kenan, Yüksel Mermer, Zeynel Absidin Erdem, Nafi Güral, İsmail Amasyalı, Yaşar Aşcıoğlu

Holdingde yemeğe katılan sanatçı dostları: Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Emel sayın, Metin Akpınar, Göksel Arsoy, Kenan Öner, Namık Kemal Şentürk, İsmet Haktanır, muzaffer Akyol ve Mukaddes Akça katıldı…

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568