BGF Kulübü gecesinde Nuray Ekinci sunumu ayakta alkışlandı

MYK Profesyonel Koç Nuray EKİNCİ etkili iletişim kurmanın gerekliliğini ve yollarının neler olduğunu aktardı.

BGF Kulübü gecesinde Nuray Ekinci sunumu ayakta alkışlandı

Bornova Gençlik Futbol Kulübü Başkanı C. Sezai ÖNCÜ ve Yönetim Kurulu ev sahipliğinde 12 Aralık 2017 saat 20.30 da 200 sporcu ve aileleri, antrenörleri ayrıca Bornova Halk Eğitim Müdürü ve Basın Yayın ve Kültür Sanat Derneği Başkanı Yakamoz Yakut’un da katıldığı 2. si düzenlenen Bornova Gençlik Futbol Kulübünün Eğitim seminerinde; MYK Profesyonel Koç Nuray EKİNCİ etkili iletişim kurmanın gerekliliğini ve yollarının neler olduğunu aktardı. 

Şehitlerimiz anısına saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımızın okunması ile gece başladı...

Katılımcılara yönelttiği ilk soru; “İletişim iki kişi arasında ne zaman başlar?” “iki kişiden birinin diğerini fark ettiği anda iletişim başlar…”  oldu…

Nuray Ekinci sunumuna başladığı andan itibaren davetlilerle diyaloğu eksiksiz sürdürerek iletişimimizi etkileyen en önemli faktörün önyargılar olduğunun bilincinde olmamız gerektiğine vurgu yaparak “Önyargılar kişinin önüne duvarlar ören bir durumdur. Gerçekleri görmesini engeller.” şeklinde devam etti

Değişimin, kişinin ilk olarak kendisinden başlaması gerektiğini ve Empati, algılarımız ve inançlarımızın iletişimimize etkilerini aktardı.

MAC- ÇSGB-MYK Belgeli Koç, Eğitimci, Profesyonel Koç "Nuray EKİNCİ, Eğitim içerisinde katılımcılar arasında sahneye çıkan ve eğlenceli bir oyun eşliğinde farklı düşünmenin yollarının sergilendiği çalışması davetlilerle dakikalarca alkışlandı. 

Sunumun sonunda Bornova Gençlik Futbol Kulübü Başkanı C. Sezai ÖNCÜ tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. 

Gecenin sonunda davetlilere Bornova Gençlik Futbol Kulübünün çekiliş ile sürpriz hediyeler verildi...

Aile fotoğrafının çekilmesiyle güzel sunum ve güzel buluşma sona erdi.    

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2017, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568