Kadın Girişimcilere Ücretsiz Wordpress #1 Eğitimi

Mürsel Ferhat Sağlam/İSTANBUL-Grafik ve Web Tasarım Uzmanı Ceren Varol’dan, 2 Aralık 2017 tarihinde Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Haliç Yerleşkesi’nde kadın girişimcilere özel ücretsiz Wordpress #1 eğitimi 

Kadın Girişimcilere Ücretsiz Wordpress #1 Eğitimi

Kişi ve markalara grafik ve web tasarım odaklı danışmanlık hizmeti veren Ceren Varol’dan kadın girişimciler için 2 Aralık 2017 tarihinde ve 11:00 – 13:00 saatleri arasında Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Haliç Yerleşkesi’nde temel seviye WordPress eğitimi! Kadın girişimcilerin katılımına açık ve ücretsiz olan bu eğitime katılmak isteyen kadın girişimcilerin kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. 

Ceren Varol, “Kadın Girişimciler İçin WordPress #1” eğitimini verme amacını ise şöyle özetliyor; 

“Ben de bir kadın girişimci olarak başladığım tasarım yolculuğunda web sitesine ihtiyacım olduğu andan itibaren kavramlar konusunda oldukça büyük sorun yaşadım. Durumu şöyle açıklamam gerekirse: “Kendine bir domain ve hosting al. cPanelden FTP hesabı oluştur.” Ayrıca gene “cPanelden”, “MySQL”, “database oluştur”, “WordPress sitesinden dosyaları indir”, “FTP ile siteye yükle”, “wp-config.php dosyasına database bilgilerini gir” ve “siteyi install.php ile aç” Bu kavramlardan siz kaç tanesini anladınız bilemiyorum ama ben sadece fiilleri ve ismimi anlamıştım. Bu da bu süreçte işimi oldukça zorlaştırdı. İşte bu sorunu bildiğim için bu eğitimi oluşturdum.”

Kadın girişimcilerin kendi blog veya web sitelerini kendileri yönetebilmesi için öncelikle kavramlara hâkim olmaları gerektiğine dikkat çeken Ceren Varol, gerçekleştireceği eğitimle kadın girişimcilerin ve kadın girişimci adaylarının girişimcilik ekosistemindeki etkisini arttırmayı hedeflemektedir. 

EĞİTİM DETAYLARI

Eğitim Adı : WordPress #1

Eğitmen : Ceren VAROL

Yer : Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi 

Salon : Haliç Yerleşkesi A Blok A101 Nolu Amfi 

Tarih : 2 Aralık 2017

Saat : 11:00 – 13:00

Adres : Sütlüce Mah. Karaağaç Cad. No:12/A Beyoğlu / İSTANBUL

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 05:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568