Prof. Dr. Erdal Çelik’in basın açıklaması 

DEHA / İzmir : Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik’in rektörlük atamasına ilişkin basın açıklaması 

Prof. Dr. Erdal Çelik’in basın açıklaması 

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, saygılar sunarız.

Burada altını özellikle çizmek isterim ki; bizler yönetim sürecinde hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayacağız. El birliğiyle üniversitemizi güçlendirmeye ve ‘Dokuz Eylül’ markasını uluslararası alanda örnek hale getirmeye çabalayacağız. Bu gayretlerimizin de kısa sürede görüleceğini düşünüyoruz. Rektör seçimlerinde örnek olmaya dikkat ettim; bundan sonra da örnek bir Rektör olarak görevimi sürdüreceğim. Teşekkür ediyorum.

Öncelikle ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Benden önceki rektörlerimiz, yaptıkları çalışmalarla üniversitemizin gelişmesine önemli katkılarda bulundular. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Sonuçta bu bir bayrak yarışı ve bizler de Dokuz Eylül Üniversitesi’ni aldığımız noktadan daha da ileriye götürmek için gayret göstereceğiz.

Rektör olarak bundan sonraki süreçte Ar-Ge ve inovasyona çalışmalarına ağırlık verecek; akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimize her zaman destek olacağız. Daha önceki seçim sürecinde ‘Rektör Adayı’ olarak bazı vaatlerde bulunmuştuk. Şimdi bunları geliştirerek, üniversitemizde uygulamayı hedefliyoruz. Amacımız başta ülkemiz olmak üzere bilim dünyasına ve üniversitemize katkı sağlayacak çalışmalara imza atmak. 

Prof. Dr. Erdal ÇELİK
Rektör Vekili

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2017, 22:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568