Anthony Delon festivalde mültecilerin yanında oldu

Anthony Delon festivalde mültecilerin yanında oldu

“FESTİVALİN MÜLTECİLERLE İLGİLİ YÖN ALMASINI ÇOK DOĞRU BULDUM”
 
54. Uluslararası Antalya Film Festivali için Antalya’ya gelen Fransız aktör Anthony Delon, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Antalya’da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Delon, festivalin mülteci konusunu işlemesini çok doğru bulduğunu söyledi.

Ünlü aktör Alain Delon ve model Nathalie Delon'un oğlu olan Fransız oyuncu Anthony Delon, Uluslar arası Antalya Film Festivali’nin kapanış töreni için geldiği Antalya’da basın mensuplarıyla buluştu. 

Uluslararası Antalya Film Festivali’nden övgüyle bahseden Delon, “Antalya’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Festivalin mültecilerle ilgili yön almasını çok doğru buldum. Bu tür sanat etkinlikleriyle sorunları gündemde tutmak çok önemli” dedi.

Mültecilere yardımcı olmamız gerekiyor diyen Fransız oyuncu, “Onların buraya gelmeleri gerekiyor. Bizim de yardımcı olmamız gerekiyor. Bizim çözmemiz gereken ekonomik ve siyasi olarak imkanları düzeltip onları ülkelerine geri döndürmek. Gizli ırkçılık sadece batıda değil, Amerika’da da var. İnsanların korkusundan kaynaklanıyor. İnsan, doğası gereği bilinmeyenden korkuyor. Kültürün de etkisi çok büyük. Karşı tarafın kültürünü tanırsan onu da anlarsın. Dünyada iyi insanların sayısı kötü insanlardan fazladır. Eğer böyle olmasaydı medeniyet tamamen yok olurdu” diye konuştu.


“5 AYDIR İSTANBUL’DAYIM”

Anthony Delon, oyunculuğun yanı sıra ceket tasarımı yaptığını ve deri araştırmak için 5 aydır İstanbul’da olduğunu da açıklayarak, şunları söyledi:

“Ceket tasarlıyorum fakat eğitimini almadım. Elbise de tasarlamak istiyorum, bunun için de eğitim alacağım.  1985, ilk koleksiyonumun piyasaya sürüldüğü yıldı. Finansal sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Her zaman kafamın bir yerinde bu iş vardı. Koleksiyon mart ayında piyasaya sürüldü. Tüm tasarım aşamasını ben yürütüyorum. Türk derisi bence çok iyi. 5 aydır İstanbul’dayım, deri araştırmak için geldim.”
 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2017, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568