Epic Fair, bu yıl Red Bull Music sahnesinde

Burak Kılavuzoğlu - İzmir’in ilk ve tek bağımsız müzik festivali Epic Fair, bu yıl Red Bull Music sahnesine ev sahipliği yapıyor.

Epic Fair, bu yıl Red Bull Music sahnesinde

21 Nisan’da İzmir Kültürpark içerisindeki eski Kübana ve Ada Gazinoları’nda kurulacak üç ayrı sahnede gerçekleşecek festival ilk kez yerli müzisyenlerin yanı sıra yurtdışından gelen müzisyenleri de ağırlayacak. 

İlki 2016 yılında düzenlenen Epic Fair festivali, Pübliko ve Apeiron Collective iş birliğiyle gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi binlerce müzikseveri konuk etmeye hazırlanan Epic Fair, iyi müziği ferah bir atmosferle buluşturmayı hedefliyor. 

RED BULL MUSIC SAHNESİ VE DAHA FAZLASI
Epic Fair festivali bu yıl üç ayrı sahneyle müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Sahnelerden birinin kürasyonunu Red Bull Music üstlenecek. Red Bull Music sahnesinde, Red Bull Warm Up serisindeki performansı ile tanınan İdil Meşe ve sevilen beatmaker Da Poet’in ortak projesi Rain Lab, Ati ve Aşk Üçgeni, Alpman (DJ Set), The Flabbies ve kendine has üslubuyla yeni nesil hip hop sahnesinin dikkat çekici isimlerinden Ethnique Punch yer alıyor.

FESTİVALİN YABANCI SESLERİ
Bu yıl Epic Fair yerli sahnenin öne çıkan isimlerinin yanı sıra ilk kez yabancı müzisyenleri de ağırlıyor. Festivalin ithal konukları ise, usta saksafon sanatçısı The Heliocentrics ile sahne alacak Orlando Julius, dünyanın farklı coğrafyalarından folklorik sesleri yeni nesil psikedeliya anlayışı ile harmanlayan Flamingods ve İsveçli post-punk grubu Viagra Boys olacak. 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 06:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568