INNA İzmir'i çok sevdi

Ferda Kervan - İZMİR - İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 12. kez düzenlenen Balkanlılar Halk Dansları Festivali 6 Ekim'de INNA konseriyle başladı.

INNA İzmir'i çok sevdi

12 ülkeden ekiplerin katıldığı festival, 6-10 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek festival kapsamında ev sahibi Türkiye'nin dışında Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Karadağ, Kosova, Makedonya, Romanya, Sırbistan, Slovenya ve Yunanistan’dan gelen ekipler halk ile buluşuyor.

Onbinden fazla müzik severin ücretsiz katıldığı konserde INNA sevilen şarkılarını ve dans Show u ile hayranlarına seslendi. Konserin sonunda elinde Türk bayrağı ile Türkçe konuşarak “Sizi seviyorum” dedi.

Şarkılarıyla Avrupa ve Türkiye’de müzik listelerinin üst sıralarında yeralan INNA, dün akşam İZMİR’de verdiği konser için “Bu festivale katılmaktan çok mutluyum. Kültürleri bir araya getiren bu güzel festival için teşekkür ediyorum. Dans ve müzik ile ülkeleri bir araya getirerek, dünyada barışı sağlamak mümkün. Tekrar Türkiye’de hayranlarımın karışışında olmak çok güzel..” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2017, 20:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568