“Kampüste Caz” İzmir'de

Akbank Caz Festivali

“Kampüste Caz” İzmir'de

26 yıldır Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden biri olan Akbank Caz Festivali, festival klasiği haline gelen “Kampüste Caz” konserlerine bu yıl da devam ediyor. 

Evrensel standartlarda Türkçe sözlü müzik yapma fikriyle yola çıkan, sesiyle ve etkileyici sahne performansıyla Türk Caz müziğinin en beğenilen isimlerinden olan Jülide Özçelik, Kampüste Caz kapsamında 26 Ekim 2016, Çarşamba günü İzmir Ege Üniversitesi’nde sahne alacak. Jülide Özçelik’e konserde gitarda Cem Tuncer, piyanoda Ercüment Orkut, basta Efecan Tuncer ve davulda Ediz Hafızoğlu’ndan oluşan ülkemizin önde gelen caz müzisyenleri eşlik edecek. 

Festivalin en önemli etkinliklerinden biri olan Kampüste Caz, 24 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında Bursa, Manisa, İzmir, Eskişehir, Adana, Mersin, Kayseri ve Ankara’da cazın coşkusunu ve heyecanını üniversiteli gençlerle buluşturacak. 

26. Akbank Caz Festivali hakkında detaylı bilgi için www.akbanksanat.com ve www.akbankcaz.com adreslerinin yanısıra Akbank Sanat iPhone uygulaması ve facebook.com/AkbankSanat, twitter.com/AkbankSanat adreslerini takip edebilirsiniz. 


Hacer Kalay 

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2016, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568