Altın sponsor olarak destek verdi

Dünya sağlık turizmine damga vuran ve sağlık alanında dünya devlerini Ankara’da bir araya getiren Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı’na (Health Sumex 2016) Bayındır Sağlık Grubu da altın sponsor olarak destek verdi.

Altın sponsor olarak destek verdi

Kaliteli sağlık hizmetlerini yaygınlaştırma vizyonuyla hizmet sunan Bayındır Sağlık Grubu, sağlık endüstrilerinde yapısal dönüşümün ve sağlık turizminin geliştirilmesine yönelik önemli konuların tartışıldığı, 40 ülkeden 5 bine yakın uzman ve sektör temsilcisinin buluştuğu fuara altın sponsor olarak katıldı.

Türkiye’nin sağlık turizminde yaptığı atağın önemli bir ayağı olan Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı’nda, Bayındır Sağlık Grubu ayrıca bir stant kurdu ve ambulans desteği sundu. 

“Sağlık Turizminde Yeni Eğilimler” ana başlıklı panelde konuşmacı olan Bayındır Söğütözü Hastanesi Direktörü Tansel Erke, sırasıyla Sağlık Turizmi ile ilgili mevcut durum, Yaşlı Sağlığı Turizmi, Avrupa Ülkelerine yönelik Türkiye'de Sağlık Turizmi ile SPA ve Termal Turizminde Türkiye'deki fırsatlar konu başlıklarını ele aldı.

Bayındır Sağlık Grubu Hasta koordinatörlüğü Müdür Yardımcısı Elena Ulusoy eşliğinde Bayındır Söğütözü Hastanesi’ne ziyarette bulunan 100 kişilik sağlık turizmi delegasyonuna hastane gezdirilerek sunum yapıldı. 

Ankara’da üç gün süren Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı’nın (Health Sumex) Türkiye’nin sağlık turizminde yapacağı atılıma büyük katkı sağlayacağını vurgulayan Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Erdem İnan şunları söyledi:

“SAĞLIK TURİZMİNDE DESTEĞE HAZIRIZ”
“Ankara’daki bu dev zirve; sağlık turizmi sektöründe Avrupa’nın en büyük ve en gözde pazarlarının başında gelen Türkiye’de, sektör temsilcilerinin bu endüstriye yön veren irtibatlara ulaşabilmeleri ve sağlık profesyonelleri ile ortak bir çatı altında görüşme fırsatı yakalayabilmeleri açısından önemli katkılar sağlayacaktır. Türkiye, önümüzdeki dönemde bu zirvenin meyvelerini toplayacaktır. Bayındır Sağlık Grubu olarak, sağlık turizmi alanında A’dan Z’ye tüm süreçleri tamamlayabiliyoruz. Turistlere sağlık alanında verilecek hizmetlerin tüm organizasyonu; hasta ve yakınlarının havaalanından karşılanması, hastaneye nakli, otel organizasyonu, tedavisi, tedavi sonrası takibi, taburcu edilmesi ve tekrar havaalanına transferi gerçekleştirebiliyoruz. Bu nedenle Türkiye’de sağlık turizmine katkı sağlayacak her türlü girişim ve çabayı destekliyoruz. Sağlık Bakanlığı himayesinde düzenlenen Health Sumex 2016 bu alanda yapılmış en önemli zirvelerden biri oldu. Biz de Bayındır Sağlık Grubu olarak bu zirveye altın sponsor olarak destek vermekten büyük gurur.”
Gizem Yanmaz 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2016, 21:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568