​Bayim Olur musun Fuarına Ünlüler akın edecek

Bayim Olur musun Fuarı 13–16 Ekim 2016 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezinde kaplılarını açıyor.

​Bayim Olur musun Fuarına Ünlüler akın edecek

Bu yıl 14. kez kapılarını açacak olan fuarda, 5-6-7. Hol’lerde  400’e yakın yerli ve yabancı firma yer alacak.

Ticarette başarılı çalışmalara imza atan ünlü isimlerinde bulunacağı fuarda sürpriz ziyaretçiler ve etkinliklerde olacak. Uzunköprü Köftecisi yatırımı ile oyuncu Okan Karacan, Prof. Saraçoğlu markasıyla bitkisel tedavilerde dünya çapında tanınan Türk kimya profesörü İbrahim Saraçoğlu,  Kendi Cosmetics markasıyla şarkıcı Kendi katılımcılar arasında yer alıyor.

Yeşilçam’ın kötü adamı Nuri Alço, ekranların sevilen çifti Safiye Soyman ve Faik Öztürk, “Geniş Aile” dizisinin “Ulvi” ve “Cevahir” karakterleri; Bülent Çolak ve Ufuk Özkan gibi isimler de fuarda çeşitli etkinliklerle yer alacak. Fuarda ayrıca, bir çiğköfte markası dünyanın en uzun çiğköfte dürümü ile Guinnes rekorlar kitabına girmeyi deneyecek. 


Yeni ürün lansmanları, farklı sektörlerden firmaların özel gösterileri ile rengarenk geçecek olan fuarda 14 – 15 Ekim tarihlerinde Nuri Alço sevenleriyle buluşacak.

13 Ekim Perşembe günü 15.00-16.30 saatleri arasında Türkiye’nin sevilen çifti Safiye Soyman ve Faik Öztürk de hayranlarıyla buluşacak. “Geniş Aile” dizisinin sevilen karakterlerinden “Ulvi” ve “Cevahir” de 15 Ekim Cumartesi günü çeşitli etkinliklerle sevenleriyle bir araya gelecek. Fuarın ilk gününde saat 13.00 de dünyanın en uzun çiğköfte dürümünün yapılacağı tarihi ana şahitlik edebilirsiniz. 


Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek 14. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı açılış töreni 13 Ekim saat 11.00 de yapılacak. Betül Çınar Akgül 
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2016, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner560