Enplus, değerli markaları ile MÜSİAD Expo’da

Dünyanın önde gelen markalarını Türk tüketicisi ile buluşturan Enplus Mağazaları da MÜSİAD Expo’da geniş ürün yelpazesiyle yerini alacak.

Enplus, değerli markaları ile MÜSİAD Expo’da

Yaşama değer katan fikirlerin hayat bulduğu Enplus Mağazaları, 9 – 12 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan MÜSİAD Expo’da ziyaretçileri ile buluşacak.

WMF, Breville, Bertazzoni, Hitachi, Gorenje, Laurastar, Loewe ve Sub-Zero Wolf gibi dünyanın önde gelen markalarını tüketicisiyle buluşturan Enplus Mağazaları, teknoloji, tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunan ürünleri ile fuarda fark yaratacak.

Bu yıl 16’ıncısı gerçekleştirilecek olan uluslararası ticaret fuarı MÜSİAD Expo’da yer alacak olan Enplus Mağazaları’nın fuara katılımı hakkında konuşan Enkay Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pınar Topdaş, “Enkay Group olarak dünya lideri markaların Türkiye temsilciliğini üstlenerek, Enplus Mağazaları ile tüketicilerle buluşturuyoruz. Bu anlamda MÜSİAD Expo’nun geniş katılımcı ağı içerisinde yer almak bizim için çok önemli.

Dünyanın her yerinden 700 şirketin ve yaklaşık 200 bin ziyaretçinin katılacağı, üretici ve ihracatçı tüm firmaların buluşma noktası olacak MÜSİAD Expo, bizim için de büyük önem teşkil ediyor” dedi. 

Nurcan Koç 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568