Güvenlik firmaları Tayvan'da

Tayvan’ın en büyük güvenlik firmaları, İstanbul IFM’de açılan İSAF Güvenlik Fuarı’nda yeni çözümlerini sunuyorlar.

Güvenlik firmaları Tayvan'da

Hunt Electronic, FUHO Technology, A-MTK ve Billion Electric Tayvan Pavillion’unda tanıtım yapıyorlar.

Hunt Electronic’in akıllı kampüs güvenlik çözümü, FUHO Technology’nin ulaşım ağında kullanılan araç izleme sistemleri, A-MTK’nin alışveriş merkezlerinde ve kentsel güvenlik izleme sistemleri için araç plakası tanımada kullanım amaçlı NVR ve IP kamera çözümleri ve Billion Electric’in sokak lambaları için akıllı çözümü ilk kez bu fuarda sunuluyor. 

Ürünlerin tanıtımı amacı ile yapılan toplantıda konuşan Tayvan Ekonomik ve Kültürel Misyonu Direktörü Harun-Han Ching Fan, “Günümüzde suç ve terör tehditleri her zamankinden daha da fazladır, bu nedenle güvenlik çözümleri için talep artmaktadır. Terör ile mücadele etmek ve kamu güvenliğini artırmak için doğru güvenlik çözümlerini uygulamak gerçekten önemlidir. Tayvan etkileyici güvenlik ve akıllı şehir çözümleri ile bu fuarda bulunuyor” dedi.

2015 yılında güvenlik ürünlerinin fabrika çıkış fiyatlarındaki dünya genelindeki üretim değeri 27,25 milyar USD’ydi. Araştırma şirketi Memoori’nin raporuna göre, toplam güvenlik donanımı satışlarındaki büyümenin 2016 yılında %8 artarak 2020 yılında 42 milyar USD’ye ulaşacağı tahmin ediliyor. Tayvanlı firmaların üretimdeki payı oldukça yüksek. 

Fuho Mobil Görüntülemede Uzman

Fuho Technology’nin Vacron’u, çeşitli güvenlik taleplerini karşılayacak gelişmiş teknoloji ve güvenlik sistemleri için yeni bir vizyon sağlamayı vaat ediyor. Vacron’un kameralardan DVR’lara, IP izleme ürünlerinden araç kaydedicilerine kadar uzanan ürün yelpazesi, müşterilere eksiksiz sunumu garantiliyor. Vacron, 20 yıllık süre zarfında, görüntü işleme ve depolama teknolojilerindeki deneyimini oldukça arttırdı. Dünya genelinde CCTV ürünlerinin güvenilir ve onaylı tedarikçisi olarak tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üretiyor.


Hunt Elektronik’ten Akıllı Kampüs Güvenlik Çözümü

Hunt Electronic, perakendeciler, okul kampüsleri, hastaneler ve fabrikalar gibi özel ihtiyaçları olan müşterilere isteğe göre uyarlanmış donanım/yazılım çözümleri sunan sayılı şirketlerden biri. Tüm ürünleri Tayvan’da tasarlanıyor, geliştiriliyor, üretiliyor ve bu şekilde üstün kalite garanti ediliyor. Dünya genelinde 100’den fazla ortağa sahip şirketin ürünleri son 30 yılda 70’ten fazla ülkeye ihraç edildi. 

A-MTK’dan Türkiye’nin 2015 Belediye Denetleme Projesi Plaka Tanıma Çözümü

A-MTK 2006 yılında kurulmuş bir şirket olarak en iyi ağ ürünlerini geliştirmek için çalışıyor. A-MTK, donanım, bulut platformu ve uygulamalar sunarak tak-çalıştır konseptini takip eden ürünler üretmek için çalışıyor. A-MTK, alışveriş merkezleri için ve şehirlerdeki araç plakası tanıma sistemleri için NVR ve IP kamera teknolojilerini bütünleştirerek müşteriler için harika çözümler sunuyor. A-MTK sadece dünya genelindeki OEM müşterileri desteklemekle kalmayıp 20’den fazla NVR/Hibrid/CMS şirketi ile güçlü ortaklıklar da kurmuştur. 

Billion Elektrik Akıllı Enerji Yönetimi Çözümlerinde Uzman

Billion Electric, taşıyıcı sınıfı ağ donanımları ve bilgi ve iletişim teknolojisi çözümlerinin Asya Pasifik’teki lider sağlayıcısı olarak, yüksek performanslı 4G LTE endüstriyel M2M yönlendiricileri olan M500 ve M100’ün piyasaya sürüleceğini duyurdu. Yeni M2M yönlendiricileri, 3G/4G/LTE geniş bantlı bağlantılar, çift WAN arabirimleri ve VPN işlevsellikleri sunuyor. Çeşitli endüstriyel ortamlarda üstün ve güvenli bağlanırlık sağlıyor. Billion Electric, Bilgi ve İletişim Teknolojisinin, Akıllı Şehir ve enerji yönetimi çözümlerinin dünya genelindeki lider sağlayıcılarından biri. Billion, bilgiye dayalı toplumun birincil destekçisi olmayı ve dünya genelindeki telekom operatörleri için üstün değer yaratarak endüstrinin işbirlikçi katılımcısı olarak hizmet etmeyi taahhüt ediyor. Singapur’un Ulusal Çevre Ajansı için akıllı metreleme projesi ve Ispanya Sokak Işıklandırması için akıllı ışıklandırma kontrol yönetim çözümü pilot projesini uyguladı.

Tayvan Dış Ticaret Kalkınma Konseyi (TAITRA) tarafından düzenlenen ve “Küresel Devlet Alımları Projesi” için faaliyetler gerçekleştirmesi için Tayvan’ın Ekonomi İşleri Bakanlığı Dış Ticaret Bürosu tarafından görevlendirilen Tayvan Pavillion’u 2 Ekim’e kadar IFM 10. Salon B-550 ve B-552 nolu standlarda yer alıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 20:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner569

banner141

banner557

banner560

banner568