“İş’te En iyi Teklif” sunan fuar

Sevilay Kırcan / İSTANBUL - Türkiye, coğrafi konumu ve kıtalar arasında oluşturduğu köprü görevi açısından, franchise vermek isteyen uluslararası markaların öncelikli tercihi oluyor

“İş’te En iyi Teklif” sunan fuar

Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek 15. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı açılış töreni 12 Ekim saat 11.00 de yapılacak. 

Her yıl yeni girişimcileri markalarla buluşturmanın ötesinde birbirinden iddialı projelerin gün yüzüne çıkmasını sağlayan Bayim Olur musun Franchising Fuarı, bu yıl 15. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. CNR Fuar Merkezi 7’nci salonda gerçekleştirilecek tören, Kalkınma Bakanı Sn. Lütfi Elvan, Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı Sn. Egemen Bağış, Avrupa Franchise Federasyonu Başkanı Sn. Michael Eyre, Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu Başkanı Sn. Dr. Alan Escalona, WFC Genel Sekreteri Sn. Dr. Hatem Zaki ve UFRAD Franchising Derneği Başkanı Sn. Dr. Mustafa Aydın teşrifleriyle gerçekleştirilecek.

22.000 m2 alanda, Ulusal ve global ölçekte 300’e yakın markaya ve 38 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapacak olan fuar, yabancı yatırımcılarında ajandasında ilk sırada yer alıyor. Yurt dışı katılımlarının da yoğun yaşandığı fuar,  Çin, Kanada, Fransa, Endonezya, Kore, Lübnan, Malezya, Filipinler, Rusya, İngiltere, Mısır, Arjantin, Tayland, İspanya, Avustralya, Meksika, ABD, Brezilya, Kolombiya ve Guatemala’dan gelen yatırımcıları ve heyetleri Türk markalarıyla buluşturacak. Bayim Olur musun Franchising Fuarı, franchise veren markalara ürün ve hizmet konusunda destek olan tedarikçi firmaları ’Tedarikçi Özel Bölümü’nde sektörün tüm paydaşlarıyla buluşturuyor.

Ayrıca, Dünya Franchise Zirvesi kapsamında; Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Federasyonu (EFF)  toplantılarına da ev sahipliği yapacak olan fuar,  Amerika’dan Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye kadar birçok önemli ülkenin franchise dernekleri üye markaları ve yetkililerinin yanı sıra ekonomi bakanlarını İstanbul’da bir araya getirecek. Öte yandan Bayim Olur musun Fuarı kapsamında 4 gün boyunca UFRAD tarafından hem girişimcilere hem de markalara yol gösterici nitelikte seminerler düzenlenecek.

Türkiye’nin en önemli franchise markalarını aynı çatı altında buluşturmak için yola çıktıklarını söyleyen Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, yatırımcılara bu fuarı gezmeden yatırım yapmayın çağrısında bulundu. Medyafors olarak franchising sistemine ve gelişimine önem verdiklerini söyleyen Helvacıoğlu, “Bu konuda yurt içinde ve yurt dışında önemli çalışmalara imza atıyoruz. 

Yeni iş fırsatları arayan girişimcileri, franchise ağıyla büyümek isteyen markalarla bir araya getiriyoruz. Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nın diğer fuarlardan ayrıştığı nokta, başarısının ölçülebilir olması. Fuarın yarattığı yoğun ve verimli ziyaretçi potansiyeliyle katılımcılarının her zaman takdir ve teşekkürlerine layık olabilmenin haklı gururunu taşıyoruz. ‘’dedi. 
       
AÇILIŞ PROGRAMI / OPENING PROGRAMI
12 Ekim/ October 2017   CNR EXPO CENTER 7. HALL

Sunucu: Arzu ŞİMŞEK

Saat 11.00: Açılış Konuşmaları / Opening Ceramony

Medyafors Fuarcılık A.Ş
Sn. Aycan Helvacıoğlu - Genel Müdür  - General Manager

Coldwell Banker Türkiye  ‘’Ana Sponsor‘’ 
Sn. Dr. Gökhan Taş - Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı  - President  

Avrupa Franchise Federasyonu 
Sn. Michael Eyre - Avrupa Franchise Federasyonu Başkanı - President  

Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu 
Sn. Dr. Alan Escalona - Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu Başkanı - President  

Dünya Franchise Konseyi 
Sn. Dr. Hatem Zaki  - WFC Genel Sekreteri  - General Secretary

UFRAD Franchising Derneği
Sn. Dr. Mustafa Aydın - UFRAD Başkanı - Ufrad President  
T.C. Devlet ve AB Eski Bakanı 
Sn. Egemen Bağış - Former Minister of European Union &  State

TC. Kalkınma Bakanı
Sn. Lütfi ELVAN - Minister of Development 

Horon gösterisi
Sponsorlara plaket takdimi
12.00-12:30: Kurdele Kesim Töreni ve Fuar Alanı Kısa Gezi

UFRAD Başkanı Dr. Mustafa Aydın ise konuyla ilgili ‘’UFRAD’ın desteklediği 26. ve Medyafors tarafından düzenlenen 15. Bayim Olur Musun Franchising Fuarı’nda bu yılda yüzlerce katılımcı markanın, on binlerce yatırımcı ile bir araya gelecek olmasından büyük mutluluk duyuyoruz.  UFRAD olarak uzun yıllardır Medyafors ile yürüttüğümüz başarılı işbirliğimiz sonucunda fuarımız bugün dünyanın en büyük fuarlarından biri. Asla unutmamalıyız; markalaşma bir kültürdür. Marka, sadece bir ürün logosu ya da bir kutunun üzerindeki amblemden ibaret değildir. Markalarımız ekonomimizin öncüleri, dünyaya açılan kapılarımızdır’dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568