Saçları tararken ...

Kadınlara saç bakımında büyük kolaylık ve zaman kazandıracak Global Best Way Elektrikli Saç Düzleştirici Fırça, China Homelife Fuarı ile Türkiye’de de satışa sunuldu.

Saçları tararken ...

230 dereceye kadar ısınabilen Global Best Way Elektrikli Saç Düzleştirici Fırça ile hem uzun hem de kısa saçlara tararken şekil veriyor.

China Homelife Turkey Fuarı’nda binlerce ürünle birlikte Türkiye’ye gelecek olan ürün uygun fiyatı ve kolay uygulanabilirliği ile dikkat çekiyor.

Ayarlanabilir ısı derecesi ile saçları şekillendiren Global Best Way Elektrikli Saç Fırçası, özellikle çalışan kadınlara büyük kolaylık sağlıyor.

İyonik fırça uçlarıyla saçları yıpratmayan ve parlaklık kazandıran elektronik saç fırçası China Homelife Fuarı’nda dikkat çeken ürünlerin başında geleceğe benziyor.

1-3 Haziran 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkez’inde gerçekleşecek olan ve 800’ün üzerinde markanın katılacağı China Homelife Turkey Fuarında yer alacak olan diğer ürünler chinahomelife 247.com web sitesinde yer alırken; talep edilen numuneler fuar alanında teslim alınabiliyor.

Betül Çinar AKGÜL


 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2017, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568