Yazarımız Bilge Öztoplu 22.İzmir Kitap Fuarında

Değerli köşe yazarlarından Bilge Öztoplu, bu yıl gerçekleştirilecek 22.İzmir Kitap Fuarında okurları ile buluşacak!

Yazarımız Bilge Öztoplu 22.İzmir Kitap Fuarında

www.yakamozyakut.com.tr Güncel Haber & Kültür Sanat  adlı sitemizin değerli köşe yazarlarından Bilge Öztoplu, bu yıl gerçekleştirilecek 22.İzmir Kitap Fuarında okurları ile buluşacak!

Yazar, Eğitmen, Profesyonel Koç, NLP Practitioner, Robin Sharma LWT Ünvansız Lider Fasilitatörü

Güveni, samimiyeti, doğallığı, içtenliği sevenlerin önce kendisi, bunları sunmalıdır, derim.
Var oluşumun nedenini bulduğumdan beri durmaksızın koşuyorum. Nereye mi? İyi insan olmak için önce kendime, sonra birlikte değişime, dönüşüme…

Yazarımız Bilge Öztoplu'nun okurları ile bulaşacağı günün çizelgesi

Bilge Öztoplu
Erzincan doğumlu Bilge Öztoplu İlk ve Orta öğrenimi İzmir’de tamamlayıp, Aydın Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. 1 yıl kadar Londra’da dil eğitimi ve New York-Andes bölgesinde çocuk yaz kampında (Camp a Quago) el sanatları öğretmenliği yaptı.

Yurt içi ve yurt dışında olmak üzere toplam 23 yıl boyunca Uluslararası zincir otellerde (Antalya-Birleşik Arap Emirlikleri) Satış& Pazarlama, Market Analist, Gelirler Müdür’lüğü görevlerini tamamladı.

Emekli olur olmaz yaşamına Transandantal Meditasyonun uygulayıcı olarak devam ederken, Uluslararası Koçluk Federasyonu- Erickson Ekolü’nde tüm eğitimleri tamamlayarak Profesyonel Erickson Koçu oldu.

Bireysel olarak Profesyonel Koç, İlişkiler Koçu, Kişisel gelişim Koçu ve NLP Practitioner ile beraber,

Kurumsal alanlarda ise Robin Sharma’nın Türkiye LWT Unvansız Lider Fasilitatör’lüğü ile eğitimler vermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitmendir. Ayrıca 2.Üniversite olarak, Açık Öğretim Sosyal Hizmetler okumuştur.

Bilge Öztoplu, 2012’den beri Profesyonel olarak Müşterilerine; Aile, Çift, İlişkiler Koçluğu, Öğrenci koçluğu, Kişisel gelişim Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kariyer Koçluğu konusunda yol arkadaşlığı yapmaktadır.

2 yıl üzerinde çalıştığı “İLİŞKİLER OKULU” isimli, karşı cins üzerinden kendimizi tanıma yolculuğuna dair ilk kitabıyla ilişki ihtiyacına ve ilişki sorunlarına analitik bir şekilde katkı sunmaya çalışmış, 1. ve 2.baskıda kitap gelirinin bir bölümünü çeşitli derneklere bağışlayarak onların sosyal projelerine de destek olmuştur. (1.Baskı 2015, 2.baskı 2016)

“MUTLULUK BİLGELİĞİ” isimli 2.kitabını 14 köy çocuğu ile yazmış olup, 13 Kasım 2016 da okuyucusu ile buluşturmuştur.

Yazar, 4 Aralık 2016 da, İzmir Bademli Mehmet Ertuğrul Denizolgun Ortaokulu bahçesinde yazım sürecine giren 14 öğrenci ile imza günü yapmıştır. Önceden sağladığı kitap kampanyasının ardından babasının adına oluşturmuş olduğu kütüphaneyi de okula ve öğrencilerine hediye etmiştir.

Kendisi bir gezgin, farklı kültürler meraklısı, kitap kurdu, insan delisi, sosyal kelebek olup, yaşam yolculuğuna yazarak, çizerek, düş kurarak en önemlisi kendini tanıma yolculuğuna baş koyarak devam etmektedir.

Not:Yazarımıza ait bilgilere özel sitesinden http://www.bilgeoztoplu.com/ adresinden ulaşabilirsiniz... 

Hatta hemen tıklayınız! :)

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2017, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner569

banner141

banner557

banner560

banner568