Aktürk Oteller Grubu EMİTT Fuarı'nda!

Aktürk Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı YAŞAR AKTÜRK; fuara katılarak ülkemizi güzel bir şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum.dedi

Türkiye'nin turizm tanıtımında büyük rol oynayan ve turizm fuarcılığında dünyanın en büyük 5'inci fuarı konumuna ulaşan EMITT, her yıl hayata geçirdiği yeni konseptleri ve yenilikleriyle de turizm fuarcılığında öncü bir rol oynuyor.

Türkiye'yi turizmde çok daha üst düzeylere taşımayı hedefleyen EMITT Fuarı, önümüzdeki yıllarda Türkiye'yi dünyanın ilk üç büyük turizm ülkesi konumuna taşımayı amaçlıyor.

TÜYAP'ta 19. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT Fuarında bir isim ve o isim yıllardan beri “Türkiye Turizimine “ katkı sağlayan  “ AKTÜRK HOTELS GROUP” bünyesinde :


HOTEL ZURİCH İSTANBUL

PİERRE LOTİ HOTEL

GRAND BEYZİD HOTEL

HOTEL VİLLA ZURİCH

CARLTON HOTEL İSTANBUL 

22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında TÜYAP'ta 19. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te ilgi odağı oldu…

Çok güzel bir stand ve fuara gelenleri standlarında ağırlayan AKTÜRK HOTEL GROUP Yönetim Kurulu Başkanı YAŞAR AKTÜRK;  ülkemizin gelişiminde AKTÜRK OTELLER GURUBU’nunda bir nebze katkısı oluyorsa biz bundan gurur duyarız.

Her geçen gün yatak kapasitesini artırarak DÜNYA TURİZMİ STANDARTI’nı yakın takip ediyoruz.  Bu fuara katılarak ülkemizi güzel bir şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum.dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2015, 20:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568