Çiğli Kipa Alışveriş Merkez’inde açıldı

Büyüme hızıyla dikkat çeken Sport in Street’in 32. Mağazası Çiğli Kipa Alışveriş Merkez’inde açıldı.

Çiğli Kipa Alışveriş Merkez’inde açıldı

“Hep Sneaker” diyenlerin mağazası Sport in Street, dünyaca ünlü spor markalarının onlarca sneaker modelini bir arada sunuyor.

Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri Ziylan Grup bünyesinde bulunan Sport in Street’in yeni mağazası, 6 Haziran Pazartesi günü Çiğli Kipa Alışveriş Merkez’inde açıldı. Önümüzdeki yıllarda mağaza sayısını hızla arttırarak ülke geneline yaymayı hedefleyen Sport in Street, Çiğli Kioa Alışveriş Merkez’inde açtığı mağazası ile birlikte Türkiye genelinde 32 mağazaya ulaştı. Sport in Street, Çiğli Kipa Alışveriş Merkez’inde 158 metrekarelik bir alanda hizmet verecek
.
Tuğla duvarlar ve neon tabelaları ile sokak ruhunu dekorasyonuna taşıyan Sport in Street mağazaları, mağaza parfümü ve müzikleriyle de sokağın enerjisini müşterilerine hissettiriyor. Sport In Street mağazalarında Nike, Adidas, Reebok, New Balance, Skechers, Asics, Lumberjack, Puma, Salomon, Merrel, Vans, Superga, US Polo, Lacoste, Tommy Hilfiger ve Dockers gibi kendi kategorilerinde lider markalar satışa sunuluyor.


Ziylan Grup Hakkında
Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakendecisi Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş; iç pazarda perakende mağazalarında, toptan satışta ve ihracat pazarlarında yılda 20 milyon çiftten fazla ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.

Türkiye genelinde FLO, Polaris ve Sport in Street markalarıyla 350’den fazla mağazasıyla hizmet veren Ziylan Grup, dünyanın 40 ülkesine de ihracat yapmaktadır. 2023 yılında Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olma hedefi doğrultusunda, 2013 yılı Kasım ayında Gözde Girişim Sermayesi Yatırım ortaklığı A.Ş. , BİM ve Mater Footwear BV ile güçlerini birleştirerek ortaklığa imza atan Ziylan Grup bugün; toplam 5 bine yakın kişiye istihdam sağlamakta, yılda 3 milyon 500 bin çiftin üzerinde ayakkabı üretimi gerçekleştirmektedir. Anıl TUMOZ

 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 07:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568