Crystal Lagoons görücüye çıkarıyor

Crystal Lagoons görücüye çıkarıyor

Kristal berraklığındaki yapay denizlerin düşük maliyetler ile inşa edilip işletilmesini sağlayan Crystal Lagoons, geliştirdiği üstün teknolojiyi görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

Gayrimenkul geliştiricileri, inşaat firmaları, belediyeler ve yatırımcılarla yapılacak görüşmelerde Crystal Lagoons'ün geliştirdiği teknoloji ve projelere kattığı değer detaylı bir şekilde anlatılacak.

Sırasıyla Dubai, Bulgaristan, Romanya, Fas ve Azerbaycan'da yapılacak görüşmeler, Eylül ve Ekim aylarında gerçekleşecek.

Crystal Lagoons'ü bu görüşmelerde Türkiye, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Asya Bölge Direktörleri Gülşan Atalay ve Jesus Perez temsil edecek.

Görüşmelerin ilk durağı ise 6-8 Eylül tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek Cityscape Global 2016 fuarı olacak. Crystal Lagoos’ün geliştirdiği ve 2020’de tamamlanacak olan 40 hektar büyüklüğündeki en büyük yapay deniz projesi Dubai’de devam ediyor.


Tanıtım Turu takvimi ise şöyle:
•    5-9 Eylül, Dubai
•    19-23 Eylül, Bulgaristan
•    26-30 Eylül, Romanya
•    3-7 Ekim, Fas
•    17-21 Ekim, Azerbaycan 

İcat edip geliştirdiği, 160 ülkede patentli teknolojisi sayesinde sınırsız büyüklükte yüzülebilir lagünlerin çok düşük maliyetler ile inşa edilip işletilebilmesini sağlayan ve bu alanda dünyada rakibi olmayan Crystal Lagoons, beş kıtada, on üç ülkedeki bölge müdürlükleri ile faaliyet gösteriyor. 


Dünyada 60'tan fazla ülkede 400'ün üzerinde projesi bulunan Crystal Lagoons, ağırlıklı olarak konut ve resort geliştiren gayrimenkul firmaları ile çalışıyor. deniz olmayan alanlara Maldivler'in beyaz kumsallar ile çevrili turkuaz berrak deniz ortamını taşıyarak projenin rakiplerinden ayrışmasını, çok daha yüksek satış fiyatları ve satış hızı yakalamasını sağlayan Crystal Lagoons, bu sayede projelerin karlılığını gözle görülür şekilde artırıyor.

Barış Erdoğan
Esin Aydoğdu


 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568