Dedeman Konya’ya “Mükemmellik Sertifikası”

2006’dan bu yana geleneksel Dedeman misafirperverliğiyle hizmet veren Dedeman Konya, TripAdvisor kullanıcılarının yorumları ile “Mükemmellik Sertifikası”nın 6’ncı kez sahibi oldu.

Dedeman Konya’ya  “Mükemmellik Sertifikası”

Üstün hizmet kalitesi ile misafirlerine ayrıcalıkla bir konaklama imkanı sunan Dedeman Konya Hotel & Convention Center, dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor kullanıcılarından tam not aldı. 2016 yılında da yeniden sertifikanın sahibi olan Dedeman Konya Hotel & Convention Center, böylelikle 6 yıldır üst üste Mükemmellik Sertifikası’nı kazandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dedeman Konya Genel Müdürü Recep Altınok, “Türkiye’nin en iyi iş otellerinden biri arasında yer alan otelimiz, 6 yıldır üst üste TripAdvisor Mükemmellik Sertifikası’nı kazanmaya hak kazandı. Özverili çalışmalarıyla hizmet kalitesinden taviz vermeyen tüm ekibimize teşekkürlerimi iletiyorum. Geleneksel Dedeman misafirperverliğini misafirlerimize aktarmaya devam edeceğiz” dedi. 

Konya'nın merkezinde yer alan Dedeman Konya’nın TripAdvisor’ın yanı sıra Booking.com puanı 10 üzerinden 8,6’ya yükseldi. 
Dedeman Hotels & Resorts International Hakkında
1966 yılında turizm faaliyetlerine başlayan Dedeman Grubu; İstanbul, Palandöken, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Zonguldak, Park Dedeman Denizli, Park Dedeman Gaziantep, Erbil, Bostancı İstanbul, Park Dedeman Bostancı, Oskemen Tavros, Park Dedeman Levent, Park Dedeman Elazığ ve Park Dedeman Trabzon olmak üzere toplam 16 otelde misafirlerine profesyonel çalışanları, geniş hizmet yelpazesi ve Dedeman’a özgü benzersiz kalite anlayışıyla  hizmet veriyor. 

Dedeman Grubu ayrıca Nisan 2012’de hizmete açılan Park Dedeman Denizli ile ikinci otel markasını geliştiren Türkiye’nin ilk otel zinciri olma unvanını kazanmıştır. Dedeman Hotels & Resorts International, sektörde en köklü geçmişe sahip otel markalarından biri ve Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciridir.

Gülşah Özçoban SARAL

 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2016, 07:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568