Ege Perla'da kurtuluş coşkusu

Serap Denk-İzmir - Ege Perla Alışveriş Merkezi, İzmirlilerin en özel günü, 9 Eylül’de Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’nı ağırladı.

Ege Perla'da kurtuluş coşkusu

 Enbe Orkestrası’nın en sevilen şarkılarını seslendirdiği gecede, İzmirliler tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti yaşadı. 

9 Eylül İzmir’in kurtuluşu için bir araya gelen Ege Perla misafirleri Enbe Orkestrası’nın hazırladığı geniş bir repertuarın yanı sıra Behzat Gerçeker’in seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile Ege hafızalardan silinmeyen bir akşam yaşadı. 

Konut, ofis ve alışveriş merkezi ile İzmir’in ilk karma projesi olan Ege Perla, 9 Eylül’de İzmir’in kurtuluşunu kutlamak için Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’nı ağırladı. 

Yüzlerce kişi tarafından izlenen Türkiye’den ve yurt dışından birçok önemli müzisyeni bünyesinde barındıran Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası, unutulmaz şarkılarıyla İzmirliler için müzik dolu bir gece yaşattı. 

İncirler Olana Kadar, Sarışınım, Kandırdım, Mor Menekşe gibi Enbe Orkestrası’ndan dinlemeyi sevdiğimiz pek çok şarkının seslendirildiği ve Türk bayrakları eşliğinde okunan İzmir Marşı ile İzmirlilerin için unutulmaz bir 9 Eylül coşkusu yaşandı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2017, 00:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568