Elani Beach Restaurant’ta Elani Greek Gecesi

İstanbul'un cemiyet hayatı "Eleni Greek Gecesi" için Bodrum Elani Beach Restaurant’ta buluştu..

HABERİN GALERİSİ
Sianji Well-Being Resort

Sianji Well-Being Resort

Türkiye’nin uluslararası arenada 22 ödülü kucaklayan tek oteli Bodrum Kadıkalesi Sianji Well-Being Resort, Akdeniz’in gurme lezzetlerini sunduğu Elani Beach Restaurant’ta 22 Temmuz Cumartesi akşamı Yunan gecelerini başlattı.

“Greek Nights” konseptiyle Yunan kültürünün bütünüyle yansıtıldığı eğlenceli geceye İşadamı Ali Şen, Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, Umut Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Nazire Dedeman, Atasay Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, Gazeteci-Yazar Nebil Özgentürk, DenizBank CEO’su Hakan Ateş gibi Türkiye’nin önemli iş ve cemiyet insanları katıldı. 

Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Beach Resort’ü gibi uluslararası alanda 22 farklı ödülün sahibi Sianji Well-Being Resort, İstanbul cemiyet hayatının da eğlence rotasını değiştirdi. Bodrum’un yeni trend bölgesi Kadıkalesi’nde konumlanan Sianji Well-Being Resort, Akdeniz’in gurme lezzetlerini sunduğu Elani Beach Restaurant’ta lezzetleriyle olduğu kadar eşsiz eğlencesiyle de misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Kos ve Kalimnos adaları karşısında konumlanan Elani Beach Restaurant, 22 Temmuz Cumartesi akşamı “Greek Nights”ı başlattı. Buzuki Fikret Ural’ın müzikleriyle kulakların pasının silindiği, Akdeniz mutfağının enfes mezeleriyle damakların şenlendiği ve gerçek Yunan eğlencesinin iliklere kadar hissedildiği “Greek Nights” İstanbul iş ve cemiyet hayatını da bir araya getirdi.

İşadamı Ali Şen, Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, Umut Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Nazire Dedeman Atasay Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, Gazeteci-Yazar Nebil Özgentürk, DenizBank CEO’su Hakan Ateş gibi Türkiye’nin önemli iş insanlarının büyük ilgi gösterdiği gece, kültürlerarası lezzet ve eğlence yolculuğuyla misafirlerden tam not aldı. Sianji Well-Being Resort’ün özel yat limanı sayesinde tekneleriyle de geceye katılım gösteren misafirler, yıldızlar altında, gerçek Yunan eğlencesini sonuna kadar yaşadılar.

Gündüz 10.00’dan gece 01.00’e kadar hizmet veren Elani Beach Restaurant’ta her cumartesi günü saat 21.00’de başlayacak olan “Greek Nights” eğlenceleri, iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerini bir araya getirmeye devam edecek. 

Sianji Group

İnşaat ve turizm sektöründe yaklaşık 30 yıllık tecrübeye sahip Sianji Group; Sianji Well-being Resort, Sianji Residence, Sianji Life Elements ve turizm yatırım danışmanlığı  uygulaması alanlarında hizmet vermektedir.

Dünyanın 7 harikasından biri Babil’in Asma Bahçeleri konseptinden uyarlanarak inşa edilen Sianji Well-being Resort, Bodrum’un yeni cazibe merkezi Kadıkalesi’nde 40 dönümlük alan üzerinde konumlanmaktadır.

Türkiye’ye sağlıklı yaşam ve detoks turizmini kazandıran, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Beach Resort’ü gibi uluslararası alanda 22 farklı ödülün sahibi Sianji Wellbeing Resort, güzellik ve sağlık merkezi, 7 farklı konseptte lezzetli ve sağlıklı yemekler sunan restoranları, 7 farklı havuzu, Uzak Doğu’dan İngiltere’ye kadar 7 farklı konsepte sahip suite’leriyle 12 ay boyunca Bodrum’da eşsiz bir yenilenme deneyimi sunmaktadır.

Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır’dır. 

Yakamoz YAKUT

Bahar Aray -Tuğçe Parlak -Nesrin Karadeniz

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 00:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568