ForumBüs eğlenceye kapılarını açtı

İzmir ve çevre illerin cazibe merkezi Forum Bornova’nın, minik ziyaretçileri için eğlenceli etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor.

ForumBüs eğlenceye kapılarını açtı

1-2 Ekim tarihleri arasında yapılan ForumBüs açılışı muhteşem bir partiyle gerçekleşti ve otobüsün hem içinde hem de dışında çocuklara özel renkli gösteriler düzenlendi. 

Birbirinden Eğlenceli Aktiviteler 

Forum Bornova, her anı renk ve eğlence dolu olan ForumBüs’ün açılışına özel bir hafta sonu planlandı. 

Borni ve Arkadaşları’nın şovunda Forum Bornova Çocuk Kulübü’nün maskotları, çocukların çok sevdiği Borni, Ceni, Keni, Bili ile eğlence dolu dakikalar yaşandı. 

Sessiz Adam Palyaço Gösterisi’nde, palyaçonun çantasından çıkan sürpriz oyuncaklar minik ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti, Sessiz Adam’ın hadiye ettiği oyuncaklar çocukların mutluluğunu ikiye katladı. 

Düş zamanı masalcısı Sıla Topçam; hikayelerini anlatırken minikler onunla dağları ovaları gezdi, çiçek kokularını duydu. Masallar diyarından birçok arkadaş edindi. 

Tarla Faresi Orkestrası; çocuklar için özel hazırlanmış bir repertuar ile Forum Bornova’da çocuklar için klasik müzik konseri verdi. Çocuklar Mozart ve Bach’ın eserleri, film müzikleri ile doyasıya dans etti. 

Karaoke Zamanı’nda çocuklar mikrofonu kaptı! Müzikal yeteneklerini sergileyen çocuklar, içlerindeki  minik yıldızı keşfetti. 


Vefvef ile En Sihirli Eğlence 

Forum Bornova’da gerçekleşen eğlence ve aktivite dolu ForumBüs’ün açılışında ünlü çocuk komedyeni ve sihirbazı Vefvef de 2 Ekim’de minik hayranları ile buluştu. Vefvef, eşsiz performansı ile hem çocuklara hem de büyüklere büyülü dakikalar yaşattı.

ForumBüs açılış eğlencesinde GreenBox, çocukları ForumBüs ile diyar diyar gezebilecekleri bir seyahate çıkardı. Minikler GreenBox ile tasarlanan farklı arka planlar önünde fotoğraf çektirerek bu anları ölümsüzleştirme fırsatı buldu. Üstelik bu fotoğraflar ForumBüs özel çerçevesi ile çocuklara hediye edildi. 

Etkinliğe katılan tüm çocuklara istedikleri renk ve desenlerde yüz boyama etkinliği de yapıldı.

Forum Bornova’nın yeni etkinlik otobüsü ForumBüs birbirinden güzel atölye ve etkinliklerle her hafta sonu çocuklarla buluşacak.

Forum Bornova'd açocuklar...
Cansu Çevik 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2016, 08:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568