ForumBüs’e davet ediyoruz

İzmir ve çevre illerin cazibe merkezi Forum Bornova’nın, minik ziyaretçileri için eğlenceli etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor.

ForumBüs’e davet ediyoruz

Birbirinden Eğlenceli Aktiviteler Çocukları Bekliyor

Her anı renk ve eğlence dolu olan ForumBüs’ün açılışına özel bir hafta sonu planlandı. 1 - 2 Ekim 14.00 – 19.00 saatlerinde izlenebilecek etkinlikler şöyle: 

Borni ve Arkadaşları’nın şovunda Forum Bornova Çocuk Kulübü’nün maskotları, çocukların çok sevdiği Borni Ceni Keni Bili ile eğlence dolu dakikalar yaşanıyor. 

Sessiz Adam Palyaço Gösterisi, sokağınızı ziyaret ediyorsa çok şanslısınız. Çünkü  çocukları görünce dayanamaz, çantasından çıkardığı oyuncaklarla farklı oyunlar oynar. Sessiz Adam oyuncaklarını arkadaşlarıyla paylaşmaya da bayılır. Öyle hünerlidir ki onu izlerken ağzınınız açık kalır! O  gösteriler yapar, güldürür, eğlendirir ve sonra çantasını alır ve başka arkadaşların yanına gider… Sessiz Adam şimdi Forum Bornova’da çocukları bekliyor.

Sıla Topçam; düş zamanı masalcısı  “gülibrişim ağacının yanından durmuş pudra çiçeklerinin kokusunu içine çekerken” bir bakarsınız elinden tutan arkadaşı sizsiniz, o hikayelerini anlatırken siz de onunla dağları ovaları gezer, çiçek kokularını duyar, birçok arkadaş, bolca  neşe ve sevgiyle dönersiniz evinize. Sıla Topçam’ın masalları çocukları farklı diyarlara götürecek.

Tarla Faresi Orkestrası; çocuklar için özel hazırlanmış bir repertuar ile Forum Bornova’da. Çocuklar için klasik müzik Tarla Faresi tiyatrosu orkestrası  viyolonselini, yan flütünü, kemanını  aldı ve sizinle eğlenmek  için ForumBüs ile yola çıktı bile… Mozart ve Bach’ın eserleri, film müzikleri ile dans etme zamanı. Yaşasın klasik müzik!

Karaoke Zamanı; Karaoke ile şimdi sahne senin. Haydi başla ve ekrana bakmayı unutma. Ah okumayı bilmiyorsan, bilen birini de al yanına. Başlıyooor… ”İki uzun kulağım bir fısıltıyı duyar….”

Vefvef ile En Sihirli Eğlence 
Forum Bornova’da gerçekleşecek olan eğlence ve aktivite dolu ForumBüs’ün açılışında ünlü çocuk komedyeni ve sihirbazı Vefvef de minik hayranları ile buluşacak. Vefvef, eşsiz performansı ile 2 Ekim’de ForumBüs’te olacak. 

ForumBüs açılış eğlencesinde GreenBox, çocukları ForumBüs ile diyar diyar gezebilecekleri bir seyahate çıkaracak. Minikler GreenBox ile tasarlanan farklı arka planlar önünde fotoğraf çektirerek bu anları ölümsüzleştirecek. Üstelik bu fotoğraflar ForumBüs özel çerçevesi ile çocuklara bu güzel günün anısına hediye edilecek. 

Eğlence bununla da kalmayacak, etkinliğe katılan tüm çocuklara istedikleri renk ve desenlerde yüz boyama etkinliği yapılacak.

Sürpriz aktiviteler ve hediyelerin adresi Forum Bornova ForumBüs etkinliklerine herkes davetli!


Etkinlik programı 
 
1 Ekim Cumartesi
14.00 Borni ve Arkadaşları ForumBüs Sahnesinde!
15.00 Tarla Faresi Orkestrası
16.00 Sessiz Adam Palyaço Gösterisi
17.00 Sıla Topçam ile Düş Zamanı Masalları
18.00 Karaoke Zamanı!

2 Ekim Pazar
14.00 Borni ve Arkadaşları ForumBüs Sahnesinde!
15.00 Tarla Faresi Orkestrası
16.00 Vefvef Çocuk Komedyeni ve Sihir Gösterisi
17.00 Sıla Topçam ile Düş Zamanı Masalları
18.00 Karaoke Zamanı!Cansu Çevik 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2016, 00:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568