İstanbuldaki Sosyete Pazarları

Ucuz ve kaliteli alışveriş her kadın için önemlidir.

Son zamanlarda satış gücünü ve çeşitliliğini piyasaların dikkatine sunan Sosyete Pazarları gün geçtikçe trendini yükseltiyor. İşte İstanbulda kurulan Sosyete Pazarlarına dair derin bir alışveriş analizi. Hanımlar mutlaka okuyun…

Çarşamba Pazarı: İstanbul’un Yeşilköy semtinde bulunan Çarşamba Pazarı, her keseye uygun alışveriş için uygun. Ünlü isimlerin de uğrak yeri olan Çarşamba Pazarı, üstü kapatılarak kışın da rahatça gezilebilecek bir konuma getirildi.

Pazartürk: Bahçeşehir’de Salı ve Cumartesi günleri kurulan pazarda uygun ve birbirinden güzel kıyafetlerle karşılaşacaksınız.

Çubuklu Pazarı: İstanbul’un Anadolu Yakası’nda oturan hanımlar Beykoz’un sosyete pazarına bir uğramanızda fayda var.

Bostancı Pazarı: Şenesenevler’de kurulan pazar İstanbul’un Anadolu Yakası için hem merkezi hem de uygun alışveriş cenneti…

Beşiktaş Pazarı: Cumartesi günleri Ihlamur Kasrı’nın karşısında kurulan pazarda kaliteli ve uygun kıyafetler alabilirsiniz.

Şişli Pazarı: Organik ürünlerden antikalara kadar farklı seçeneklerde alışveriş yapma imkanı sağlayan pazar Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık.

Fındıkzade Pazarı: Ucuz, güzel, kaliteli bir şeyler bakınayım diyorsanız Fındıkzade pazarına buyrunuz.
Erenköy Pazarı: Perşembe günleri kurulan pazar Anadolu Yakası’nın sosyete pazarlarından.
Cumartesi Pazarı: Bakırköy Metro’sunun yanında kurulan pazarda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

 
Şişli Sosyete Pazarı nerede?

Şişli'de yer alan Nova Baran Center içerisinde kurulu Şişli Sosyete Pazarı içerisinde birçok sektör yer almakta. 19 Mayıs Mahallesi, 19 Mayıs Caddesi, Nova Baran Plaza adresinde kurulu Şişli Sosyete Pazarı'nda Hospitalium Şişli Hastanesi'ne yakın bir konumda bulunuyor.

Şişli Sosyete Pazarı İletişim Bilgileri

Adres: 19 Mayıs Mahallesi, 19 Mayıs Caddesi, Nova Baran Çarşı
Telefon: 0212 234 80 19-20-21
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2012, 13:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erenköy Perşembe Pazarı Kapatılsın
Erenköy Perşembe Pazarı Kapatılsın - 5 yıl Önce

erenköy perşembe pazarı bölgesinde oturan 15.000'den fazla kadıköylünün hayatını kabusa çevirmeye devam ediyor. temel insan haklarına aykırı olarak kurulmuş ve duyarsızlıkla çalıştırılmaya devam eden bu pazarın ve tüm sokak pazarlarının kaldırılmasını talep etmekteyiz ! demokratik bir toplumda 1 kişinin bile ihlal edilemeyecek hakları, belediye-zabıta eşliğinde çöpe atılıyor... ulaşım, huzur belediyeye ödenmiş 2 kuruş harç için hiçe sayılıyor.

SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568