Japonya'yı keşfetmek için

Sıkı sıkıya bağlı oldukları binlerce yıllık gelenekleri ve üstün teknolojik ürünlerine tezatlık gösteren yaşam biçimleri ile keşfedilesi bir ülkedir Japonya.

Japonya'yı keşfetmek için

Yılbaşı, Bayramları ve özel törenlerinde giydikleri kimono giysileri, sıra dışı makyaj örnekleri, Suşi-Saşimi gibi dünyaya nam salmış lezzetleri ve Fuji yanardağının görkemi ile Japonya Uzakdoğu’nun en karakteristik ülkelerinden biridir. Ayrıca  Zen bahçeleri, Budist ve Şinto tapınakları ile sizlere değişik deneyimler de yaşatacaktır.   

İster yılbaşına - festivale, istersen Sakura bahçelerine

Singapur Havayolları, 12 Kasım - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında satın alınan Economy ve Busi-ness sınıfı biletlere, Japonya için özel fiyat avantajları sunuyor.

Japonya’nın Tokyo, Osaka, Nagoya ve Fukuoka şehirlerine 599 USD’den başlayan fiyatlarla gidebilirsiniz. Seyahat severler, kampanya kapsamında satın alacakları biletleri ile 31 Ağustos 2017 tarihine kadar seyahat edebilecekler.  


İsterseniz yılbaşını Japonya’da geçirebilir veya 03-04 Şubat tarihlerindeki geleneksel Setsubun Fes-tivali’ne giderek, Japonlarla birlikte soya fasulyelerini ev ve tapınakların çevresine serpip, kötü ruhları dışarı kaçırıp, mutluluğu hanenize sokabilirsiniz.

Fotoğraf meraklısı veya doğa tutkunu iseniz, Mart ortası ile Nisan ortasına kadar dünyaca meşhur Japonların Sakura’larının açtığı o muhteşem manzara eşliğinde ülkeyi keşfedebilirsiniz. 


Bedava alışverişin de tadını çıkarırsın


Üstelik Singapur Changi Havalimanı, 31 Mart 2017 tarihine kadar Changi havalimanından transit olarak geçiş yapan tüm Singapur Havayolları yolcularına, havalimanı içinde harcanmak üzere 20 Singapur Doları değerinde hediye çeki sunarak, yolcuların seyahat bütçesine de katkıda bulunuyor. Sarp Özkar

 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2016, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568