JETFORME ile uçuş keyfi

Bayramda sevdiklerinizle, ailenizle veya arkadaşlarınızla yapacağınız seyahatler bayram coşkusunu ikiye katlıyor. T

JETFORME ile uçuş keyfi

Türkiye’nin özel jetlerde koltuk kiralama imkânı sunan ilk platformu JETFORME, kalabalık gidilen bayram seyahatlerini planlarken hayatı kolaylaştırıyor. JETFORME sayesinde yolcular; gruplar halinde uçuş yaratarak istedikleri lokasyona, diledikleri zaman seyahat edebilmenin ayrıcalığıyla tanışıyor.

Sunduğu konforun yanı sıra uygun fiyatlı oluşuyla da dikkat çeken JETFORME, bayram tatili rotasında sizi özgür bırakıyor.


Yaklaşık 1.000’e yakın özel jeti portföyünde bulunduran JETFORME, 40’ın üzerinde ülkeye seyahat edebilme ve sefer oluşturabilme seçenekleriyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Milano, Bali, Dubai, İbiza ve Mykonos gibi hayalinizdeki şehirleri bu bayram bir tık uzağınıza getiren JETFORME; ünlü isimlerin kullandığı özel jet terminallerine en uygun şekilde ulaşım sağlıyor.  Özel terminal kullanımı, kişiye ve gruplara özel sağladığı avantajlarla yeniliklere açık olanların beğenisine sunulan platformun tüm Avrupa ve Orta Doğu ülkelerini kapsayan yaygın ulaşım ağı bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için http://www.jetforme.com adresini ziyaret edebilir; site üzerinden veya mobil olarak App Store ve Google Play’den JETFORME’nin ayrıcalıklarıyla tanışabilirsiniz. 


Merve Doğaner


 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2016, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568