Keşfedilesi 3 ada 3 şehir

Akdeniz’de sadece popüler kentleri değil, birbirinden keyifli adaları da keşfet-meye ne dersiniz?

Keşfedilesi 3 ada 3 şehir
HABERİN GALERİSİ
MSC Cruises Türkiye

MSC Cruises Türkiye

Söz konusu adalar olunca, kısa zaman diliminde daha fazla yer görerek Akdeniz’in eşsiz güzellikle-rini, yorulmadan keşfedebileceğiniz en ideal seçenek bir gemi seyahatidir.

Bavul toplama derdi ol-madan, uzun otobüs yolculukları yapmadan, her sabah dinlenmiş olarak yeni bir limana uyanıp, popüler şehirleri ve adaları gezebilirsiniz. MSC Cruises’un düzenlediği, MSC Armonia gemisi ile 7 gecelik Akdeniz programında, aynı seyahat içinde üç popüler şehri ve Akdeniz’in en güzel adaların-dan üçünü, doyasıya gezebilirsiniz. 

Fransa’nın Marsilya şehrinde dünyaca ünlü Provence bölgesini keşfedebilir, İtalya’nın Cenova lima-nından yola çıkıp, Portofino’da belki de aradığınız aşkı bulabilirsiniz. İtalya’nın Livorno limanına var-dıktan sonra, arzu ederseniz

Rönesans’ın doğduğu topraklar olan Floransa ve Pisa’yı da gezme im-kanınız olabilir. Bu seyahatin en avantajlı yanı ise; Avrupa sosyetesinin en popüler adalarından  olan Sardunya’yı gezen seçkin turistlerin arasında yer alabilir, İspanya’nın doğal güzellikleri ve gece ha-yatı ile ünlenmiş en popüler 2 adası, Palma de Mallorca ile Ibiza’yı da keşfedebilirsiniz. Üstelik bu adaların gece hayatını yaşatabilmek adına, MSC Cruises geminin kalkış-varış saatlerini de buna göre düzenlemiş.

MSC Armonia ile gerçekleşecek 1 haftalık Akdeniz gemi seyahati, 09-30 Temmuz, 27 Ağustos ve 17 Eylül hareketle, uçakla gidiş-dönüş bileti dahil, gemide tam pansiyon konaklama ile 1.379 Eu-ro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

MSC Cruises Türkiye 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2017, 21:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568