Masal dünyasında " Balayı"

Alaçatı'nın gözdesi ” BOREAS BUTİK OTEL” yeni çiftleri ağırlıyor...

Masal dünyasında " Balayı"

 ALAÇATI’NIN EN YENİ GÖZDESİ” BOREAS BUTİK OTEL” BALAYI ÇİFTLERİNİ MASAL DÜNYASINA GÖTÜRÜYOR

Her detayıyla sizi içine çeken bu güzel sahil kasabasında, yeni açılan Boreas Butik Otel, hayallerin ötesinde bir balayı için yeni evli çiftleri bekliyor.

Ayrıca 4 gece konaklamada 1 gece Boreas’ın hediyesi…


Bir masalın içinde uyanmak isteyen yeni evli çiftleri bu yıl Alaçatı’da yepyeni bir mekan ağırlıyor; Boreas Butik Otel. Evliliğinizin ilk günlerini doyasıya yaşayabileceğiniz, konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü, Lodos, Meltem, Samyeli, Zefir, Sirokko, Tayfun gibi rüzgar isimlerinin verildiği 21 çok özel odadan oluşan, Alaçatı’daki yeni eviniz Boreas Butik Otel, yörenin muhteşem rüzgarına, adıyla mitolojiyi ekliyor

Odalarının her biri özgün tasarımlarla, sizi masal dünyasına götürecek renklerle dekore edilmiş, mavinin ve beyazın dingin ferahlığını, doğayla iç içeliği, Ege’ye özge yerel tatların damak şölenini yaşayacağınız yepyeni bir adres Boreas Butik Otel.


Altı adet balkonlu, dört adet şömineli, üç adet cumbalı ve sekiz adet bahçe-havuz manzaralı, geleneksel Alaçatı mimarisiyle tasarlanan ve her biri kendine özgü odaları, yaz-kış huzura kaçış için Boreas’ta sizleri bekliyor. Burada Ege’nin sağlık deposu mutfağından en leziz kahvaltılarla güne başlayabilir, sonrasında ruhunuz ne istiyorsa onu yapabilirsiniz. İster bahçesinde huzur dolu bir dinlence ve havuz keyfi, isterseniz Alaçatı’nın muhteşem çarşısına bir yürüyüş ve alış veriş, isterseniz otelde hazır bulunan bisikletler ile bisiklet keyfi…

Tüm yıl açık olacak Boreas Butik Otel’de konforunuz için de her şey düşünülmüş. LCD televizyon, ücretsiz wi-fi, klima, ısıtıcı, mini bar, çelik kasa ve kendine ait otoparkı olan otel, düşlerinizdeki tatili yaşamak ve yeni bir Alaçatı rüyası yaşamak için sizi bekliyor. Ayrıca balayı çiftlerine de konaklamalarına ek olarak 1 geceyi evlilik hediyesi olarak sunuyor.


Bilgi & Rezervasyon :02327167980 / 05379954041 

www.yakamozyakut.com.tr Alaçatı  / Gizem ATAMAN
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2015, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568