Mersin'de hastaların eserleri sergilendi

Mersin Rotary Kulübü’nün Devlet Hastanesi Hüseyin Dağlı Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları ile ortaklaşa düzenlediği Takı ve el Sanatları Sergisi açıldı.

Mersin'de hastaların eserleri sergilendi

Devlet Hastanesi’nde açılan sergiye katılım oldukça yoğun olurken, hastaların boş zamanlarında ürettikleri el emeği ürünler beğeniye sunuldu.

Devlet Hastanesi Hüseyin Dağlı Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları, Mersin Rotary Kulübü’nün katkıları ile Takı ve el Sanatları Sergisi düzenledi. Mersin Devlet Hastanesi’nde düzenlenen sergide, hastalar el emeği göz nuru ürünlerini sergileme fırsatı yakaladı. 

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği sergiye ayrıca hastanede bulunan hasta yakınları ve hastalar da ilgi gösterdi.

Sergiyi ziyaret edenler arasında bulunan Mersn Rotary Kulübü Başkanı Serhan Antalyalı çok anlamlı bir organizasyonun içerisinde yer almaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Hüseyin Dağlı Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde bulunan hastalarımızın bu tür el işleri ile uğraşması ve zamanlarını faydalı bir şekilde kullanması bizleri mutlu etti. Böyle bir organizasyonun içerisinde bulunmak da Rotary KUlübü olarak bizlere yakışan bir tutum. Sergide emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2016, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568